Phil Anselmo nie ma problemu z Kim Kardashian w koszulce Morbid Angel. Dlaczego?

2020-10-15 14:36
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtu.be/AkFqg5wAuFk

Celebryci często zakładają na siebie koszulki znanych zespołów rockowych i metalowych, czym wzbudzają wiele emocji. Jak na to wszystko patrzy Phil Anselmo?

Celebryci w koszulkach zespołów rockowych i metalowych, nie są czymś zadziwiającym, jednak zawsze wywołuje to dyskusje wśród fanów danej grupy. Niedawno Kim Kardashian pokazała się w koszulce zespołu Morbid Angel, co delikatnie mówiąc poruszyło fanów. Jak na to zareagował Phil Anselmo? Okazuje się, że legendarny wokalista ma pełen luz w temacie takich akcji.


ZANIM POWSTAŁ RAMMSTEIN, MUZYCY ZESPOŁU GRALI PUNK ROCKA. DO SIECI TRAFIŁA KASETA DEMO ZESPOŁU


Phil Anselmo skomentował Kim Kardasian w koszulce Morbid Angel

W wywiadzie dla magazynu 'Revolver', Phil Anselmo powiedział, co sądzi o celebrytach w koszulkach zespołów rockowych i metalowych. Okazuje się, że wokalista ma pełen luz z tym tematem:

Podobało mi się to. Nie wiem, kim ona jest, słyszałem jej nazwisko. Ale każdy, kto nosi koszulkę Morbid Angel, jest dla mnie ok. W ogóle mnie to nie rusza. Nie to, żebym o tym rozmyślał. Wiem, że ktoś, kto wychowywał się na tej scenie, wspierał zespoły, może sobie pomyśleć co za pozerzy. Ale może jak zobaczą taką koszulkę, posłuchają muzyki.


Bardzo też możliwe, że Kim Kardasian faktycznie lubi taką muzykę. Wszystko jest możliwe.

TOM MORELLO O RANDYM RHOADSIE: MIAŁ W SOBIE WIRTUOZA MUZYKI KLASYCZNEJ