Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

2020-07-15 17:06
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=2AsLRPzqdpc

Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.

Ozzy Osbourne nie miał ostatnio łatwego życia, a wszystko przez infekcję oraz koronawirusa, który zmusił artystę do pozostania w domu przez długi czas. Mimo tej niesprzyjającej sytuacji, Ozzy nie poddaje się, planuje kolejne koncerty i wraca do telewizji! Artysta poprowadzi program, który zajmie się zjawiskami paranormalnymi.

ŁYDKA GRUBASA Z WYJĄTKOWYM TELEDYSKIEM. ZESPÓŁ WJEŻDŻA Z NUMEREM ''WALEC''


Ozzy Osbourne poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

Na kanale Travel Channel pojawi się program ''The Osbournes Want to Believe, w którym Ozzy, Sharon oraz Jack będą badać różne zjawiska paranormalne. Będą to duchy, kosmici, wilkołaki i inne zjawiska nietypowe i paranormalne. Pierwszy odcinek pojawi się 2 sierpnia 2020. Jak powiedział Jack Osbourne:


Moi rodzice nie byli nigdy przekonani jeśli chodzi o wiarę w zjawiska nadprzyrodzone. Jestem pewien, że nie widzieli wystarczająco dużo dowodów, pokazuję więc im niepodważalne zdjęcia uchwycone na taśmie, w tym z moich własnych zasobów.

LINDEMANN UMIEŚCIŁ W SIECI MAKING OF KLIPU DO 'FRAU & MANN'. FILM POKAZUJE, ILE PRACY WŁOŻONO W OBRAZEK