Peaky Blinders

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Oppenheimer - gwiazdor Peaky Blinders w obsadzie filmu Nolana! Kogo zagra Cillian Murphy?

2022-02-23 13:31

Oppenheimer zapowiada się jako niezwykle gwiazdorska produkcja! W obsadzie m.in. aktor "Śmierci na Nilu" oraz Cillian Murphy z "Peaky Blinders". Najnowsze dzieło Nolana opowie o naukowcu, który odkrył bombę atomową. Kiedy premiera filmu? Kogo zagra słynny gangster z z Birmingham? Sprawdźcie!

Oppenheimer to nowy film Chrisophera Nolana - jednego z najlepszych reżyserów na świecie. Już wiele razy udowodnił nam, że potrafi zrobić naprawdę dobre kino. Przykładów daleko nie trzeba szukać, ponieważ wystarczy spojrzeć na takie tytuły jak: Interstellar, Incpecja, Mroczny Rycerz, czy Memento. Najnowsza produkcja Nolana opowie Robercie Oppenheimerze - naukowcu, który odkrył bombę atomową. Zapowiada się iście gwiazdorskie dzieło! W obsadzie najnowszego projektu znajdują się m.in. Emily Blunt, Robert Downey Jr., Matt Damon, Florence Pugh oraz Rami Malek. Świat oszalał, kiedy dowiedział się, że w filmie pojawi się również gwiazdor Peaky Blinders - Cillian Murphy. Co ciekawe, to nie będzie pierwsza współpraca tego reżysera z aktorem. To już szósty film, w którym wystąpi Murphy. Kogo zagra?

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39

Oppenheimer - obsada. Kogo zagra Cillian Murphy?

Nowy film Nolana opowie niezwykłą historię J. Roberta Oppenheimera, naukowca, który przyczynił się do stworzenia pierwszej bomby atomowej. W głównej roli zobaczymy Cilliana Murphy'ego. Znany amerykański reżyser nie mógł wybrać lepszego aktora! Wygląda na to, że gwiazdor Peaky Blinders idealnie się sprawdzi w skórze tytułowego Oppenheimera. Poniże możecie zobaczyć pierwsze zdjęcie Cilliana w nowej kreacji.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?

Oppenheimer - kiedy premiera filmu?

Twórcy powoli zaczynają kampanie promującą nowy film Chistophera Nolana. Pochwalili się nie tylko pierwszym zdjęciem głównego bohatera, ale również wstępną datą premiery. Tytuł ma zadebiutować latem 21 lipca w 2023 roku.