Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

2020-10-20 13:11
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=ej8-Rqo-VT4

Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.

Dexter to jeden z tych seriali, który przeszedł do historii, jako produkcja, która miała świetny start i od połowy coś zaczęło nie grać. Co prawda, mimo potknięć, serial nadal jest lubiany i fani po cichu liczyli na to, że w końcu uda się zrealizować kontynuację. Okazuje się, że zobaczymy dalsze losy Dextera, a na dodatek, wiemy w jakim czasie zostanie osadzona historia.

CO TAM W ŚRODKU GRA? RUSZA NOWY CYKL ESKI ROCK, W KTÓRYM ZROBIMY DLA WAS UNBOXINGI NAJCIEKAWSZYCH WYDAWNICTWNowy sezon Dextera - wiemy w jakim czasie zostanie osadzona historia

Showrunnerem zapowiadanego sezonu będzie Clyde Phillips, czyli osoba, która była przy pierwszych sezonach Dextera. Okazuje się, że w świecie serialu, minie dokładnie tyle lat ile w naszej rzeczywistości. W wywiadzie dla 'The Hollywood Reporter', Phillips wyjawił, jaki dokładnie jest zamysł na nową odsłonę serialu:

Zaczynamy od zera. W zasadzie nie chcemy, aby był to 9. sezon Dextera. Minie sporo lat od końca do emisji nowego odcinka i ten sezon serialu pokaże upływ tego czasu. To co pokażemy nie będzie mieć żadnego związku z pierwotnym finałem serialu. Dla nas to świetna okazja, by zrobić nowy finał

Zdjęcia mają ruszyć na wiosnę 2021 i jak podkreślają twórcy, poprzednie sezony nie zostaną wymazane z historii. Pozostaje tylko czekać na rozwój wydarzeń.


COREY TAYLOR OSTRO O TATUAŻACH NA TWARZY: WYGLĄDASZ, JAK G*WNIANY ZESZYT Z LICEUM