Nowa EP-ka Bring Me The Horizon już w ten piątek!

2020-10-29 14:51
Ilustracja do artykułu
Autor: materiały prasowe

Grupa Bring Me The Horizon zaprezentowała nowy singiel o tytule Teardrops z nadchodzącej EP-ki POST HUMAN: SURVIVAL HORROR, która ukaże się już 30 października.

To mój ulubiony utwór z tego projektu. Jestem bardzo podekscytowany, że w końcu go wypuszczamy, bo brzmi jak klasyczne Bring Me The Horizon, a jednocześnie jest w nim coś takiego, że nie przypomina niczego, co zrobiliśmy do tej pory. Uważam, że Teardrops to jedna z najlepszych piosenek, jakie stworzyliśmy - muzycznie, tekstowo i jako całość - mówi Oli Sykes.

MARILYN MANSON WZIĄŁ ŚLUB. KIM JEST WYBRANKA ARTYSTY?

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Teledysk do Teardrops został wyreżyserowany przez samego Olivera Sykes’a, który również w nim wystąpił. Wizualną reprezentacją osobistych zmagań artysty z depresją są w klipie sceny tonięcia, które wymagały od Olivera spędzenia całego dnia zdjęciowego pod wodą.

Bring Me The Horizon zapowiedzieli również trasę koncertową, która ma się odbyć w 2021 roku i rozpocznie się 21 września w Glasgow.

Pierwsze dwa utwory z EP - Parasite Eve oraz ostatnio wydany Obey, w którym gościnnie udzielił się brytyjski piosenkarz YUNGBLUD, zyskały pozytywne opinie krytyków oraz zgromadziły razem ponad 115 milionów odtworzeń i wyświetleń. Gościnnie na EP-ce POST HUMAN: SURVIVAL HORROR pojawią się BABYMETAL, Nova Twins i Amy Lee z Evanescence.

OBECNOŚĆ 3: NA ROZKAZ DIABŁA: JEST PIERWSZY FILM PROMOCYJNY

Wielokrotnie nagradzany, nominowany do nagrody Grammy zespół Bring Me The Horizon to jedna z najbardziej energicznych rockowych grup z Wielkiej Brytanii. W 2019 roku wypuścili swój szósty album amo, który zadebiutował na 1. miejscu w 17 krajach i został okrzyknięty jednym z najbardziej oczekiwanych albumów w 2019 roku przez magazyn Billboard. Dzięki amo zespół zdobył swoją drugą nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Rockowy Album, a utwór MANTRA został wyróżniony w kategorii Najlepsza Rockowa Piosenka. Bring Me The Horizon sprzedali ponad 4 miliony płyt na całym świecie, grali koncerty w 40 krajach w tym na The Forum w Los Angeles oraz na Glastonbury Festival w 2016 roku. Ich album That’s The Spirit pokrył się platyną i znalazł się na drugim miejscu listy przebojów magazynu Billboard w Stanach Zjednoczonych. Zespół może się pochwalić miliardem wyświetleń swoich teledysków na YouTube