Nick Cave ujawnił, jakie piosenki będą leciały na jego pogrzebie

i

Autor: screen: https://youtu.be/LnHoqHscTKE

Nick Cave ujawnił, jakie piosenki będą leciały na jego pogrzebie

2021-03-23 12:53

Nick Cave zawsze lubił zadziwiać swoich fanów i jak się okazuje, czasami zwykła rozmowa, potrafi przerodzić się w coś nietypowego, co jest związane z pogrzebami. Artysta powiedział, jakie numery mogłyby polecieć na jego pogrzebie.

Nick Cave od zawsze zaskakiwał fanów, jednak nikt nie spodziewał się, że artysta swobodnie porozmawia z fanem na temat pogrzebu i to jego pogrzebu. Chodziło dokładniej o muzykę, jaka ma pojawić się na pogrzebie artysty.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Nick Cave opowiedział, jaka muzyka mogłaby lecieć na jego pogrzebie

Artysta odpisał na list jednego z fanów, który podzielił się bardzo osobistą historią. Jak napisał mężczyzna, jakiś czas temu zmarł jego ojciec, a na pogrzebie była obecna muzyka Elvisa Presleya. Fan zapytał, jakie piosenki powinny pojawić się na pogrzebie Nicka Cave'a? Artysta odpowiedział:

Bardzo poruszył mnie twój list. Jestem przekonany, że twój tata ucieszyłby się z takiego pogrzebu. Ja też byłbym szczęśliwy – chciałbym pożegnać się z tym światem przy głosie najwspanialszego piosenkarza ze wszystkich. Najlepiej „Kentucky Rain” i „How Great Thou Art” – Elvis śpiewający gospel, a niebo i wszystkie anioły słuchają.

Trzeba przyznać, że to dosyć oryginalna rozmowa z fanem.