Mapa koronawirusa w Polsce. Dzięki temu, można śledzić rozprzestrzenianie się wirusa po kraju

2020-03-23 9:59
Ilustracja do artykułu
Autor: freeimages/Dariusz Rompa

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się coraz szybciej i niestety, jedyne co pozostaje to stosowanie się do zaleceń oraz unikanie dużych skupisk ludzi. W sieci pojawiła się specjalna mapa, która pokazuje w czasie rzeczywistym, jak koronawirus się rozprzestrzenia na terenie Polski.

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się coraz szybciej i niestety, jedyne co pozostaje to stosowanie się do zaleceń, możliwe unikanie większych skupisk ludzi i przeczekanie. W Polsce odnotowuje się co jakiś czas nowe przypadki zachorowań, jednak warto podkreślić, że Polacy wzięli sobie do serca zalecenia. Mimo niepokojącego widoku, miasta są puste, co z pewnością pomoże w opanowaniu wirusa. W sieci nie brak informacji na temat zachorowań, jednak dzięki specjalnej mapie, można to śledzić dokładniej.

BRIAN MAY PRZEKAZAŁ KILKA POZYTYWNYCH SŁÓW W TEMACIE KORONAWIRUSA


Mapa koronawirusa w Polsce. Dzięki temu, można śledzić rozprzestrzenianie się wirusa po kraju

Firma Esri Polska, która jest producentem systemów informacji gospodarczej, przygotowała specjalną, cyfrową mapę koronawirusa w Polsce. Specjalna mapa, pozwala śledzić rozprzestrzenianie się koronawirusa w kraju i to w czasie rzeczywistym.

COREY TAYLOR NAGRYWA Z ŻONĄ. CO WIEMY O NOWYM PROJEKCIE WOKALISTY?


Na mapie możemy zobaczyć dany szpital, w którym leczeni są chorzy oraz wykaz województw z dokładną liczbą chorych. Mapę możecie znaleźć pod tym adresem.