Legendarna grupa Korn współpracuje z World of Tanks Blitz – wspólny teledysk i wydarzenie na Halloween!

2020-10-16 10:14
Ilustracja do artykułu
Autor: materiały prasowe

Wargaming ma przyjemność ogłosić współpracę pomiędzy legendarną grupą muzyczną Korn oraz grą World of Tanks Blitz. Na jej mocy został stworzony teledysk do utworu Finally Free z najnowszej płyty kapeli The Nothing. Ten materiał przygotowuje graczy na specjalny, nowy tryb w grze o nazwie Burning Games. W roli głównej wystąpił polski aktor Wojeciech Wachuda.

Teledysk do utworu “Finally Free opowiada historię Kapitana (w roli głównej polski aktor Wojciech Wachuda), zagorzałego miłośnika zespołu Korn i znanej postaci uniwersum World of Tanks Blitz, który robi wszystko co w jego mocy, aby dotrzeć na koncert kapeli w ramach odbywającego się wydarzenia Burning Games. Problemem są jeźdźcy pustkowi, którzy starają się go powstrzymać… Czy uda mu się dotrzeć na koncert Korna o czasie? Przekonajcie się oglądając teledysk do piosenki “Finally Free.


METALLICA ZAPOWIADA SPECJALNY KONCERT AKUSTYCZNY. GDZIE GO OBEJRZYMY?


“Naprawdę lubię World of Tanks Blitz. Jest wierne historii, jest w niej dużo świetnych czołgów i nie jest to proste włącz - strzelaj, mówi Jonathan Davis, wokalista Korn. Myślę, że jest więź pomiędzy muzyką rockową a grami wideo, ponieważ zarówno gry jak i rock są bardzo intensywne. Po prostu idą ze sobą w parze.

“Dla nas to nie pierwsza współpraca ze światem muzycznym. W poprzednich projektach działaliśmy między innymi z Iron Maiden, Sabatonem czy The Offspring, mówi Andrey Ryabovol, dyrektor produtkowy World of Tanks Blitz. Korn jest idealnym partnerem dla naszego eventu halloweenowego i nie możemy się doczekać, kiedy fani rocka oraz gracze World of Tanks Blitz doświadczą owoców tej współpracy.

W nowym trybie Burning Games gracze walczą o dominację i zdobywają nagrody w grze. Dodaliśmy odrobinę halloweenowego posmaku i teraz każdy czołg, niczym wampir na słońcu, będzie tracił sukcesywnie wytrzymałość, a każdy celny strzał w przeciwnika przywróci odrobinę życia. Tryb Burning Games jest dostępny dla każdego czołgu poziomu V i wyżej, a wydarzenie trwać będzie od 16 do 24 października. Fani kapeli i gry na pewno nie chcą przegapić wydarzenia Convergence, które przenosi Korn do World of Tanks Blitz. Od 16 do 24 października gracze wykonując zadania w grze będą zdobywać grafiki zespołu oraz ukryte przedmioty.

Halloweenowe świętowanie to również The Way of the Raider, 60-etapowy wydarzenie, gdzie czołgiści zgarną kredyty, wolne doświadczenie, dni konta premium, kamuflaże i dwa nowe postapokalipytyczne czołgi - Spike i Annihilator. Warto dodać, że obie jednostki wystąpiły w teledysku. Za ukończenie wydarzenia można zdobyć specjalny, animowany kamuflaż. Wreszcie powraca również tryb Mad Games, w którym czołgi dostają unikatowe zdolności, o których regularne pojazdy mogą jedynie pomarzyć. The Way of the Raider dostępny będzie od 16 do 31 października, a Mad Games od 24 do 31 października.

World of Tanks Blitz to popularna w Polsce i na świecie gra free-to-play o bitwach czołgów. Globalnie zarejestrowanych jest ponad 137 000 000 użytkowników, a w Polsce, jak pokazują najnowsze dane, mamy już 3 300 000 pobrań.

JARASZ SIĘ OKŁADKĄ PIERWSZEJ PŁYTY BLACK SABBATH? TERAZ MOŻESZ MIEĆ POSTAĆ Z OKŁADKI W DOMU