Krzysztof Stanowski chce 'wykupić' niebieską kurtkę Marcina Najmana. Powstała specjalna zrzutka

i

Autor: screen: https://zrzutka.pl/zcnftw

Krzysztof Stanowski chce 'wykupić' niebieską kurtkę Marcina Najmana. Powstała specjalna zrzutka

2021-01-13 10:56

Marcin Najman i jego konflikt z Krzysztofem Stanowskim stały się jednym wielkim memem, który pięściarz postanowił zamienić w coś pozytywnego. Słynna niebieska kurtka została wystawiona na aukcje WOŚP, a co na to Krzysztof Stanowski? Postanowił zrobić zbiórkę, by móc wykupić kurtkę z aukcji!

Marcin Najman i Krzysztof Stanowski to dwóch takich, którzy chyba już sami śmieją się ze swojego konfliktu. Panowie niby za sobą nie przepadają, ale często z tego konfliktu potrafią się śmiać, a w sumie to samo dobro, bo umieć śmiać się z siebie to nie wada. Niedawno Marcin Najman przekazał na aukcję WOŚP swoją słynną niebieską kurtkę, w której pojechał na Jasną Górę oraz wyszedł na spotkanie z Krzysztofem Stanowskim, które finalnie się nie odbyło. Okazuje się, że sam Stanowski chętnie kurtkę przejmie. Po co?

Najman OSTRO o AFERZE ze Stanowskim [KOLOSEUM]

Krzysztof Stanowski chce 'wykupić' niebieską kurtkę Marcina Najmana

Jak możemy przeczytać w opisie na zrzutka.pl:

Zbieramy na wygranie aukcji charytatywnej dostępnej pod adresem: https://allegro.pl/oferta/slynna-niebieska-kurtka-marcina-najmana-10096429712. Wspieramy WOŚP, a przy okazji chcemy zdobyć kurtkę częstochowskiego wojownika, aby trafiła do muzeum Kanału Sportowego.

No i tutaj zaczynają się schody, ponieważ na zrzutce jest 8,761 zł, a kurtka obecnie na aukcji kosztuje 9,950 zł, także trochę brakuje. Oczywiście, nie wszystko stracone, ponieważ licytacja kończy się 18 stycznia 2021.

Sonda
Czy Marcin Najman powinien zakończyć karierę?