Kiedy Ozzy przejdzie na emeryturę? Jack osbourne odpowiedział szczerze o planach ojca

2020-05-22 14:45
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=fy5L97Obq1k

Ozzy Osbourne nie ma ostatnio łatwo, ponieważ mocno dokucza mu zdrowie. Jack Osbourne powiedział, ile jeszcze może potrwać kariera jego ojca. Czy będzie jeszcze szansa zobaczyć Ozzy'ego na scenie?

Ozzy Osbourne wydał bardzo dobrze przyjęty album ''Ordinary Man'', jednak nie mógł go promować na żywo. Powodem był koronawirus oraz problemy zdrowotne. Sam Ozzy przyznaje, że nie chce już grać ogromnych tras koncertowych, jednak chętnie zagrałby koncert z nowym materiałem. Jack Osbourne ujawnił, ile jeszcze może potrwać kariera jego ojca.

AXL ROSE MUSIAŁ ZOSTAĆ DOPROWADZONY NA KONCERT PRZEZ POLICJĘ. MENADŻER GNR WSPOMINA ZABAWNĄ SYTUACJĘ


Jack Osbourne opowiada, ile jeszcze potrwa kariera Ozzy'ego

W jednym z ostatnich wywiadów, Jack Osbourne opowiadał o filmie dokumentalnym ''Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne'', który ma ukazać się latem 2020. Przy okazji rozmowy o dokumencie, Jack ujawnił, ile jeszcze może potrwać kariera Ozzy'ego:

Tata prawdopodobnie przejdzie na emeryturę za 5-10 lat, więc film dokumentalny ukaże się w odpowiednim momencie jego kariery.

Czy w tym czasie ukaże się jeszcze jeden album artysty? Nie jest to wykluczone, ponieważ Ozzy mówi, że jest gotowy do kolejnych nagrań.


KAZIK - POWIEDZCIE, ŻE KOCHACIE NAS. ZAPREZENTOWANO NOWY SINGIEL I SZCZEGÓŁY ALBUMU ''ZARAZA''