KARIN ANN nominowana w konkursie LA MUSIC VIDEO AWARDS 2021

i

Autor: Materiały prasowe

KARIN ANN nominowana w konkursie LA MUSIC VIDEO AWARDS 2021

2021-07-30 9:37

Słowacka artystka, która zasłynęła na polskim rynku uczestnictwem w trasie koncertowej Sanah #nosorrytour oraz tym, że na antenie TVP2 w programie „Pytanie na śniadanie” wyjęła w trakcie występu tęczową flagę w ramach wsparcia społeczności LGBTQ w Polsce, została nominowana w kategorii Best Music Video w LA Music Video Awards 2021.

Nominowany teledysk do piosenki „babyboy” nawiązuje do tematów dyskryminacji na przestrzeni wielu dekad. Obrazuje nierówne traktowanie z uwagi na płeć, kolor skóry, czy religię. Pochodząca ze Słowacji artystka w wielu wywiadach mówi o tym, że traktuje twórczość artystyczną również jako platformę do wyrażania swoich uczuć i przekonań, które zostały uznane przez „New York Times” za głos Pokolenia Z. Opowiada się za równością w każdym aspekcie życia, dlatego też jej trasa supportująca Sanah nosi tytuł EQUAL a tłem do występu Karin Ann jest flaga symbolizująca równość.

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons

Piosenka „babyboy” była prezentowana przez Karin Ann w programie „Pytanie na śniadanie”, kiedy to zdobyła się na gest, którego nie odważył się dotąd wykonać żaden polski artysta. Podczas swojego debiutanckiego występu w Telewizji Polskiej utalentowana piosenkarka wyciągnęła niespodziewanie z kieszeni tęczową flagę i zwróciła się bezpośrednio do zamieszkujących Polskę przedstawicieli mniejszości seksualnych:

Chciałabym dzisiaj zadedykować tę piosenkę dla osób LGBTQIA z Polski, bo wiem, że nie macie tutaj łatwo - powiedziała prosto do kamery.

Zasługujecie na miłość, zasługujecie na to, by czuć się bezpiecznie. Jestem z wami i kocham was. Dacie radę. Bądźcie silni - dodała.

Teraz artystkę wspierają polscy influencerzy prosząc swoich odbiorców o głosowanie na teledysk do piosenki „babyboy”, który został nominowany w kategorii Best Music Video w LA Music Video Awards 2021. Chętnych zapraszamy do głosowania, a Karin Ann życzymy powodzenia!

Link do głosowania: https://vote2sort.com/list/1089/Best-Music-Video