Jak dobrze znasz film Ranczo Wilkowyje? QUIZ dla największych fanów

i

Autor: AKPA QUIZ z filmu "Ranczo Wilkowyje"

sprawdź się

Jak dobrze znasz film "Ranczo Wilkowyje"? QUIZ dla fanów uwielbianej produkcji

2023-09-23 10:02

Serial "Ranczo" niemal natychmiast po swojej premierze w 2006 roku osiągnął ogromny sukces. Na fali tej popularności, twórcy zdecydowali się nakręcić jego pełnometrażową wersję. Mowa o uwielbianej przez fanów projektu produkcji "Ranczo Wilkowyje", która trafiła na ekrany kin w grudniu 2007 roku. Jak dobrze znasz film? Sprawdź się!

Serial Ranczo miał swoją premierę na antenie kanału pierwszego telewizji polskiej na początku marca 2006. Produkcja, opowiadająca o losach Lucy Wilskiej, która wraca do Polski po ciężkim rozwodzie, by zająć się sprzedażą odziedziczonego po prababci dworku, który znajduje się na terenie miejscowości Wilkowyje, a także bohaterach, którzy w związku z tym pojawiają się w życiu Lucy - Kusego, Proboszcza, Wójta, Michałowej i wielu innych, natychmiast podbiła serca polskich widzów. Na fali popularności twórcy - Wojciech Adamczyk, Robert Brutter i Jerzy Niemczuk natychmiast rozpoczęli pracę nie tylko nad kolejnymi sezonami serialu, ale także jego filmowej wersji, której akcja działaby się w międzyczasie, między konkretnymi odsłonami produkcji.

Grób Leona Niemczyka. Niezapomniani

QUIZ o filmie "Ranczo Wilkowyje"

Latem 2007 roku rozpoczął się okres produkcji filmu. Ten został zatytułowany Ranczo Wilkowyje i trafił na ekrany polskich kin dokładnie 26 grudnia 2007 roku. Projekt przyciągnął przed wielkie ekrany tłumy fanów Lucy, Kusego i innych postaci, którzy oczywiście powrócili w swoich rolach także w filmowej wersji. Ranczo Wilkowyje do dziś cieszy się bardzo dużą popularnością i często wyświetlany jest w telewizji. Jak dobrze znasz filmową wersję serialu Ranczo? Sprawdź się w quizie!

Jak dobrze znasz film "Ranczo Wilkowyje"? QUIZ dla największych fanów

Pytanie 1 z 10
Kto nakrywa Lucy i Kusego w dworku?
Listen on Spreaker.