#Hot16Challenge2 - rockowi i alternatywni artyści, którzy nagrali swoje wersy. Wszystkie filmy w jednym miejscu

2020-05-15 17:10
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=ZRytyttJ28o

Akcja #Hot16Challenge2 rozniosła się na całą Polskę, wychodząc poza ramy hip-hopu, co zdziwiło rapera Solara, który jest inicjatorem akcji. W sieci pojawiło się wiele wersów artystów, którzy są związani z szeroko rozumianą alternatywą i rockiem. Umieściliśmy wszystkie rockowe i okołorockowe wykonania w jednym miejscu.

Akcja #Hot16Challenge2 zalała cały internet i jak widać, wyszła poza ramy hip-hopu. Jest to oczywiście jak najbardziej pozytywne, jednak może warto przypomnieć o co chodzi. Tak jak ponad 5 lat temu, tak i teraz raper Solar zainicjował akcję, która polega na zarapowaniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych 5 osób, które w ciągu 72 godzin mają nagrać swoją ''szesnastkę''. Druga edycja jest jednak nieco inna, bo ma charakter charytatywny i celem jest zbiórka pieniędzy na służbę zdrowia i walkę z koronawirusem.

#HOT16CHALLENGE2: MAJKA JEŻOWSKA NAGRAŁA SWOJĄ ZWROTKĘ I WYZNACZYŁA CIEKAWE NOMINACJECo ciekawe, nominacje szybko wyszło poza świat hip-hopu, wywołując do nagrań między innymi, takich artystów jak: Dawid Podsiadło, Paweł Domagała, Krzysztof Zalewski i Monika Brodka. Zebraliśmy w jednym miejscu, wersy, które nagrali artyści rockowi i osoby związane z szeroko rozumianą alternatywą.

#Hot16Challenge2 - rockowi i alternatywni artyści, którzy nagrali swoje wersy. Wszystkie filmy w jednym miejscu

Poniżej umieszczamy nagrania w ramach akcji #Hot16Challenge, które nagrali artyści związani ze sceną rockową i szeroko rozumianą alternatywą.


[ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY]#HOT16CHALLENGE2 W KLIMACIE MIODOWYCH LAT. ARTUR BARCIŚ I CEZARY ŻAK, POWRACAJĄ JAKO KANALERSI [WIDEO]