Hipis (Łydka Grubasa) w wywiadzie dla Eska ROCK: konwencja albumu przyszła nam do głowy w 2/3 pisania materiału

2020-02-03 15:53
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=CT1CZ6tUugY

Łydka Grubasa to zespół, który zdobywa coraz więcej odbiorców i śmiało można powiedzieć, że ma na koncie potężny hit. Wokalista zespołu Bartosz 'Hipis' Krusznicki wpadł do naszego studia, by opowiedzieć o najnowszym krążku, inspiracjach i fenomenie numeru 'Rapapara'.

O Łydce Grubasa być może nie każdy słyszał, jednak o singlu 'Rapapara', słyszało tyle osób, że na liczniku widnieje już liczba 27 milionów wyświetleń. Warto też podkreślić, że nie ma co się do tej liczby przyzwyczajać, ponieważ wyświetlenia rosną w zawrotnym tempie, a sam zespół od dawna tego nie kontroluje. Przy okazji premiery krążka 'Socjalibacja', w naszym studiu pojawił się Bartosz 'Hipis' Krusznicki, który opowiedział o nowym krążku, inspiracjach i fenomenie 'Rapapara'.

TO JOHN FRUSCIANTE CHCIAŁ WRÓCIĆ DO RED HOT CHILI PEPPERS. POJAWIŁY SIĘ ZAKULISOWE FAKTY

Hipis (Łydka Grubasa) w wywiadzie dla Eska ROCK: konwencja albumu przyszła nam do głowy w 2/3 pisania materiału

Od fenomenu 'Rapapara' nie da się uciec, jednak Łydka Grubasa wcale się tym nie przejmuje i robi swoje. Najnowszy krążek 'Socjalibacja' to koncepcyjny materiał, który porusza temat nowych technologii i social mediów. Frontman zespołu, Bartosz 'Hipis' Krusznicki opowiedział jak zrodziła się koncepcja krążka, czy ciężko jest koncertować tak dużo i czy 'Rapapara' to uciążliwy numer? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym wywiadzie:JAMES HETFIELD WYSZEDŁ Z ODWYKU I TWIERDZI, ŻE NIE WIE CO DALEJ Z METALLIKĄ