Carrie-Anne Moss

i

Autor: DAVID ODISHO/AFP/East News

FILMY

Gwiazda "Matriksa" nie powiedziała ostatniego słowa! Wraca na ekrany z nową rolą

2023-06-06 13:18

Carrie-Anne Moss łączy siły z obsadą "Wielkich kłamstewek" i "Odrodzonego". Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy, że aktorka zasili nadchodzący tytuł ze świata "Gwiezdnych Wojen", a teraz dostała angaż w kolejnej produkcji science fiction. Co już wiemy o projekcie i kogo zagra? Odpowiadamy.

Carrie-Anne Moss nie może narzekać na brak propozycji. W napiętym kalendarzu aktorki pojawiła się kolejna produkcja, w której weźmie udział. Jeszcze nie tak dawno, bo jesienią 2022 roku, dowiedzieliśmy się, że Carrie-Anne Moss znalazła się w obsadzie nowego serialu ze świata "Gwiezdnych Wojen". Wcieli się tam nawet w kluczową postać, więc fani na pewno nie będą chcieli przegapić tego tytułu. Niedawno pojawiła się w "Chocolate Lizards", a w planach jest jeszcze "Face", który nie ma przybliżonej daty premiery. Wygląda na to, że aktorka nie lubi się nudzić. Przyjęła właśnie kolejną rolę, w której wcieli się w twardą survivalistkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazda "Matrixa" w świecie "Gwiezdnych Wojen". Co wiemy o serialu "The Acolyte"?

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

Gwiazda "Matriksa" i twórca "WolfCop" łączą siły

Potwierdziły się przecieki, że Carrie-Anne Moss zagra w kolejnym filmie science fiction. Za projekt będzie odpowiedzialny Lowell Dean ("WolfCop"), który stanie nie tylko za kamerą, ale również za scenariuszem. Nadchodzącym film zaatutowano "Die Alone", a jego akcja rozegra się w przyszłości. Bohaterowie będą zmagać się z pandemią, która zacznie zamieniać ludzi w makabryczne stworzenia. W obsadzie pojawi się Douglas Smith ("Wielkie kłamstewka"). Aktor wcieli się w mężczyznę cierpiącego na amnezję, który za wszelką cenę będzie chciał znaleźć swoją zaginioną dziewczynę. Zwróci się z prośbą o pomoc do survivalistki, którą zagra właśnie Carrie-Anne Moss. Na ekranie pojawi się też Frank Grillo ("Odrodzony. Charles Manson", "Skazany na śmierć"). To właśnie jego postać stanie na drodze wspomnianym bohaterom, a na światło dzienne zaczną wychodzić mroczne tajemnice.

"Die Alone". Kiedy premiera?

Wielu widzów zapewne zastanawia się, jak Carrie-Anne Moss poradzi sobie w tej roli. I chociaż film nie ma przybliżonej daty premiery, to wiemy, że aktorzy pojawią się na planie jeszcze latem 2023 roku. Patrząc na napięty kalendarz premier i grafik samych twórców, to nie powinniśmy oczekiwać, że "Die Alone" zadebiutuje w 2024. Chociaż, kto wie? Będziemy informować na bieżąco!

Źródło: Gwiazda "Matriksa" nie powiedziała ostatniego słowa! Wraca na ekrany z nową rolą