Euforia - sezon 2. Kiedy premiera kontynuacji kontrowersyjnego serialu?

2019-08-09 14:04
Ilustracja do artykułu
Autor: Screen z filmu/ fot. youtube.com/watch?v=IIXo8jGTdkM&t=100s

Euforia to serial w ramówce HBO, który wywołał wiele kontrowersji. W produkcji nie brak tematu narkotyków, przypadkowego seksu oraz pornografii. Produkcja okazała się prawdziwym hitem, dzięki czemu HBO zamówiło drugi sezon. Co już wiemy na temat kontynuacji serialu 'Euforia'?

Euforia to produkcja w ramówce HBO, która opowiada historię Rue Bennett, 17-letniej dziewczyny, która opuściła odwyk, na który trafiła po przedawkowaniu narkotyków. Po odwyku Rue nie zamierza żyć spokojnie, szybko powraca do nałogu, a jej otoczenie to również mocni imprezowicze. Wszystko zmienia się, gdy bohaterka poznaje Jules, jednak nie będzie to prosta relacja.


KRÓL LEW - PIOSENKI, KTÓRE NAJLEPIEJ SŁUCHAJĄ SIĘ NA SPOTIFY. UJAWNIONO TYTUŁY
Serial wywołał wiele kontrowersji, ponieważ nie brak w nim scen seksu, narkotycznych imprez i przemocy. Nie wpłynęło to jednak negatywnie na oglądalność, ponieważ serial bije rekordy popularności. Potwierdzono także, że powstanie drugi sezon Euforii!

GRA O TRON: DLACZEGO DROGON PODPALIŁ ŻELAZNY TRON? BĘDZIECIE W SZOKU

Euforia - sezon 2 - kiedy premiera?

Nie wiadomo obecnie, kiedy drugi sezon trafi na ekrany. Wiadomo jedynie, że HBO zamówiło kontynuację, a wszystko to dzięki świetnym wynikom oglądalności. Pierwszy sezon 'Euforii' zakończył się w dosyć otwarty sposób, dzięki czemu jest duże pole do napisania kontynuacji.