Dom z papieru - 5. sezon będzie ostatnią odsłoną serialu. Kiedy premiera?

2020-08-07 14:09
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=GR25Nn7drpU

Dom z papieru stał się ogólnoświatowym fenomenem, który zawładnął wyobraźnią widzów na całym świecie. Wszyscy miłośnicy serialu, czekają na to, co dalej stanie się z bohaterami i jak się okazuje, 5. odsłona serii będzie ostatnią! Co wiemy o ostatniej odsłonie serialu?

Dom z papieru obecnie zakończył się na 4.sezonie, jednak twórcy zostawili odpowiednią furtkę, dzięki której będzie można wrócić do historii. Fani zastanawiają się jednak, kiedy zobaczymy nowy sezon serialu? Twórcy ujawnili pierwsze szczegóły piątej odsłony ''Domu z papieru'' i już wiemy, że trafi ona na Netflixa pod koniec 2020 roku lub na początku 2021 roku. Najsmutniejszą informacją będzie to, że 5 sezon będzie ostatnim!

MĘSKIE GRANIE 2020 - ZESPOŁY, GDZIE OGLĄDAĆ KONCERT 8.08.2020?


5. sezon ''Domu z papieru'' będzie ostatnim!

Prace nad 5. sezonem słynnego serialu, ruszyły pełną parą i wiemy już, dlaczego będzie to ostatnia odsłona. Alex Pina, twórca oraz producent wykonawczy serialu powiedział:

Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić to sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu Dom z papieru. Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu.

Nie jest wykluczone, że po 5. sezonie serialu powstanie jakiś spin-off serii. Wiele osób chciałoby zobaczyć, co działo się wcześniej z Porfesorem i Berlinem. Być może zobaczymy tego typu produkcję.

POLSCY KANDYDACI DO OSCARA - KTO MA SZANSĘ ZAWALCZYĆ O STATUETKĘ?