DMX w szpitalu! Jaki jest stan rapera?

i

Autor: Andrzej Hulimka/REPORTER

DMX w szpitalu! Jaki jest stan rapera?

2021-04-03 21:00

Amerykański raper DMX trafił do szpitala, a jego stan jest krytyczny! Jak donoszą zagraniczne media, artysta miał przedawkować narkotyki w swoim domu. Co dokładnie się stało?

DMX w szpitalu! Jaki jest stan rapera? Co się stało? To zastanawia każdego, kto przeczytał ten nagłówek. Amerykański raper Earl Simmons, znany szerszej publiczności pod artystycznym pseudonimem DMX, trafił do szpitala. Jak donoszą zagraniczne media, 50-letni artysta jest w stanie krytycznym, gdyż najprawdopodobniej przedawkował narkotyki w wyniku czego miał atak serca. Około północy z piątku na sobotę 3 kwietnia, został przewieziony do szpitala White Plains w Nowym Jorku. DMX od wielu lat zmagał się z problemem z narkotykami. Był na dwóch odwykach, a przez jeden z nich musiał nawet zawiesić swoją trasę koncertową. Zagraniczne media donoszą, że lekarze odnotowali u niego częściową aktywność mózgu i nie dają mu dużych szans na przeżycie.

Piosenki, które są do siebie podobne

DMX - kim jest raper?

DMX, czyli Earl Simmons to amerykański raper, który zdobył rozgłos w latach 90-tych. Jego znakiem charakterystycznym jest głęboki, mroczny i chrapliwy głos. Jego twórczość miała swoich sprzymierzeńców na całym świecie, a jednym z jego najpopularniejszych kawałków jest numer Party Up (Up In Here). Co ciekawe, raper był wielokrotnie aresztowany za posiadanie narkotyków, okrucieństwo wobec zwierząt, niepłacenie alimentów, a nawet lekkomyślną jazdę samochodem. Dokładnie w 2019 roku opuścił więzienie po odbyciu kary za oszustwa podatkowe. Jak donoszą zagraniczne media, za kratkami miał pisać nowe teksty swoich kawałków, a sam raper zapowiadał, że niedługo chce wydać swój kolejny album.

QUIZ: Jak dobrze znasz teksty polskich raperów? Zgadnij, czyj to kawałek!

Pytanie 1 z 8
Kiedy zabraknie mi Ciebie jak dziś Wyglądałaś tak ładnie Czarne Vansy i jeans
Źródło: DMX w szpitalu! Jaki jest stan rapera?