David Lee Roth opublikował utwór, nagrany dla Eddiego Van Halena

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=zsdTQngjE5Y Screen: youtube.com/watch?v=zsdTQngjE5Y

David Lee Roth opublikował utwór, nagrany dla Eddiego Van Halena

2020-11-04 9:37

Śmierć Eddiego Van Halena to cios dla całego świata muzyki. Artysta cały czas jest wspominany przez fanów i różnych muzyków, którzy znali się z gitarzystą. Tym razem do sieci trafiła specjalna piosenka, którą dla Eddiego nagrał David Lee Roth.

Spis treści

  1. David Lee Roth opublikował specjalny numer dla Eddiego Van Halena: Ed, brakuje mi Ciebie
  2. Van Halen mieli ruszyć w pożegnalną trasę koncertową?

Śmierć Eddiego Van Halena to cios dla całego świata muzyki i fanów, którzy skrycie wierzyli, że grupa Van Halen jednak się reaktywuje i zagra trasę koncertową. Po śmierci kultowego gitarzysty, wielu muzyków składa mu hołd, a teraz do tego grona dołączył David Lee Roth, który opublikował specjalny numer.

Co tam w środku gra? - Motorhead

David Lee Roth opublikował specjalny numer dla Eddiego Van Halena: Ed, brakuje mi Ciebie

Utwór pod tytułem 'Somewhere Over the Rainbow Bar and Grill', nawiązuje do kultowego baru Rainbow, który mieści w Los Angeles, a do którego często przychodziły gwiazdy rocka. Piosenka została zapowiedziana przez Davida następującymi słowami:

Hej Ed, brakuje mi Ciebie. Widzimy się po drugiej stronie…

Sprawdźcie specjalny numer Davida Lee Rotha:

Van Halen mieli ruszyć w pożegnalną trasę koncertową?

Eddie Van Halen odszedł 6 października 2020, a o jego śmierci poinformował jego syn Wolfgang. Zanim Eddie odszedł, mówiło się o reaktywacji Van Halen lub specjalnej trasie. Niedawno dowiedzieliśmy się także, że były plany, aby Van Halen ruszyli w pożegnalną trasę z Metalliką, niestety, stan zdrowia Eddiego nie pozwalał na to, by móc grać pełne trasy koncertowe.