Daron Malakian (SOAD): Nigdy nie miałem ochoty ćwiczyć. Po prostu grałem

i

Autor: Daron Malakian (SOAD): Nigdy nie miałem ochoty ćwiczyć. Po prostu grałem./screen: youtube.com/user/ernieballinc

Daron Malakian (SOAD), mówi o przełomowym albumie metalowym. Czy to dobry wybór?

2020-11-25 13:06

Dwa nowe numery System Of A Down, są idealny pretekstem do tego, by namówić członków SOAD na wywiady. Tym razem zapytano Darona Malakiana o przełomowy dla niego album metalowy. Co wybrał gitarzysta?

Gdy System Of A Down wydali dwa nowe numery, wszyscy mogli być przekonani, że pojawi się sporo wywiadów z artystami. Co najlepsze, te rozmowy często są okazją do tego, by podpytać artystów o coś innego niż tematyka związana z SOAD. Tak jest tym razem, gdy zapytano Darona Malakiana o przełomowy dla jego życia album metalowy.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Daron Malakian o przełomowym albumie w metalu: To było coś świeżego

W wywiadzie dla magazynu ''Revolver'', padło pytanie o ulubiony album metalowy Darona, który jednocześnie jest dla niego najważniejszy. Malakian bez namysłu odpowiedział:

Album „Human” Death jest wyjątkowy, bo to jeden z pierwszych albumów, który połączył agresję z technicznym wyrafinowaniem. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie słyszałem. Przed tą płytą Death grał bardziej tradycyjny death metal, ale na tej płycie zaczęli grać znacznie bardziej progresywnie. Ci goście wzięli Slayera i dodali do niego coś nowego. To było coś świeżego, wcześniej niespotykanego.

System Of A Down zapowiedzieli, że również drugi z wydanych niedawno numerów doczeka się klipu. Grupa ma wejść na plan w ciągu najbliższych tygodni.