Corey Taylor/Slipknot

i

Autor: fot. Bulls SLIPKNOT: Corey Taylor skomentował odejście Joeya Jordisona oraz wypowiedział się o przyszłości zespołu [VIDEO]

Corey Taylor wystąpi w horrorze! W jakiej produkcji zobaczymy wokalistę Slipknota?

2020-11-16 11:25

Jeżeli jesteście fanami Coreya Taylora, to z pewnością ucieszy was fakt, że wokalista Slipknota pojawi się w horrorze! Jakby tego było mało, artysta będzie grał główną postać!

Corey Taylor ma na całym świecie wielu fanów, którzy śledzą jego poczynania i to nie tylko te muzyczne. Okazuje się, że do bogatego portfolio muzycznego, artysta będzie mógł dodać opcję filmową. Jakby tego było mało, Corey zagra główną postać w horrorze!

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Corey Taylor zagra w horrorze główną postać! Co wiemy o filmie?

Z tego co wiadomo, Corey Taylor zagra w filmie pod tytułem ''Rucker'' i wcieli się w główną postać, która jest seryjnym mordercą. Produkcja leż po stronie Aarona Drane'a i to właśnie on odezwał się do Coreya. Jak wspomina wokalista Slipknota:

To było proste, bo Aaron się do mnie odezwał. Pracowaliśmy razem nad „Fear Clinic” i najwyraźniej zrobiłem na nim wrażenie. Wysłał mi scenariusz „Ruckera”, ustaliliśmy terminy i reszta jest historią.

Jak podkreślają twórcy, nie będzie to typowy horror z ogromną ilością krwi:

Oglądając ten film, odczujecie bliskość z bohaterami. Staraliśmy się nawiązywać do życiowych doświadczeń i do lęków powiązanych z prawdziwymi wydarzeniami. To bardzo życiowy horror.

Data premiery filmu nie jest jeszcze znana.