Cezary Pazura w najnowszej “Mellinie” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe Cezary Pazura w "Mellinie" Eski ROCK!

Cezary Pazura w najnowszej “Mellinie” w Esce ROCK!

2023-10-20 13:57

W czwartek 19 października, o godzinie 18:00, swoją premierę miał czterdziesty drugi już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościem epizodu był jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich aktorów - Cezary Pazura! O czym opowiedział w rozmowie z prowadzącym?

Gościem najnowszego odcinka “Melliny” był Cezary Pazura - jeden z najpopularniejszych, najbardziej charakterystycznych, charyzmatycznych i cenionych polskich aktorów! Karierę rozpoczął już w 1986 roku w filmie “Czarne Stopy” Waldemara Podgórskiego. Popularność zaczął zyskiwać na początku lat 90. , kiedy to zagrał w kultowej produkcji “Kroll” Władysława Pasikowskiego. Kolejne lata to role w takich produkcjach, jak “Psy”, “Pożegnanie z Marią”, “Nic śmiesznego”, “Tato”, “Kiler”, “Sara”, “Szczęśliwego Nowego Jorku”, “Chłopaki nie płaczą”, “Kariera Nikosia Dyzmy”, “Show” i “Złoty środek”. Cezarego Pazurę oglądać można także w licznych serialach: “13 posterunek”,“Oficerowie”, “Faceci do wzięcia”, “Przypadki Cezarego P.”, “Ucho Prezesa”, “Ślepnąc od świateł”, “Żmijowisko”, “Chyłka”, “Sexify” czy “Tajemnica zawodowa”.

Pazura zyskał także uznanie jako aktor dubbingowy! To jego głosem mówią Trump w “Zakochanym kundlu” z 1996 roku, Sid w “Epoce lodowcowej”, Numernabis w “Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”. Oscar z “Rybek z ferajny”, As w “Odlocie”, Rumpelstiltskin w “Shreku Forever” czy Szalony kapelusznik w “Alicji po drugiej stronie lustra”.Cezary Pazura dał się także poznać jako społecznik, ikona popkultury, zdobywca najważniejszych branżowych nagród, a nawet muzyk! W 1999 roku wydał on album, zatytułowany “Płyta stereofoniczna”.

Cezary Pazura: Zbankrutowałem i siedziałem w kieszeni Olafa Lubaszenki | Mellina

Cezary Pazura w “Mellinie” Eski ROCK u Marcina Mellera!

U Marcina Mellera w “Mellinie” w Esce Rock, legenda polskiego kina szczerze przyznaje, że film “Sztos 2”, którego był producentem, doprowadził go do bankructwa. Cezary Pazura opowiada też, dlaczego zagrał omdlenie w wojsku i jak to się stało, że służył razem z Markiem Sierockim. Gwiazdor “Psów” i “Kilera” przyznaje też, że ma klaustrofobię. Aktor opowiedział także, za co ceni swoją społeczność na Youtubie zgromadzoną wokół Wujka Czarka. Pytany, ile stracił na “Sztosie 2”, Pazura przyznaje:

Swoich pieniędzy w ogóle nie liczyłem. Celowo. Bo gdybym powiedział tę kwotę żonie... To było w momencie, kiedy poznałem Edytkę. Chciałem zaszpanować jaki to jestem wielki reżyser i producent. Ale to wiesz... lepiej szpanować czym innym.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.

Czy pamiętasz film "Kiler-ów 2-óch"? Sprawdź się w quizie

Pytanie 1 z 10
Jak wszyscy mówili na bohaterkę, w którą wcielała się Jolanta Fraszyńska?