Pam i Tommy

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=yNbNNacjTDQ

Były wokalista Mötley Crüe krytykuje serial Pam & Tommy. Co mu się nie podoba?

2022-02-21 11:12

Historia Mötley Crüe została już zekranizowana i stała się hitem, teraz czas na historię szalonego małżeństwa Tommy'ego Lee i Pameli Anderson. Serial, zanim pojawi się w USA, pewnym było, że wywoła sporo kontrowersji. Były wokalista Mötley Crüe mocno skrytykował produkcje. O co poszło?

Zespół Mötley Crüe doczekał się filmu na swój temat, który zrobił sporo zamieszania, zostając jednocześnie, bardzo dobrze przyjęty przez krytykę. Na fali popularności wspomnianego obrazu, postanowiono zrealizować serial na temat małżeństwa Tommy'ego Lee i Pameli Anderson, które miało na koncie skandal, związany z sextaśmą. Serial składać się będzie z trzech odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na luty. Jak łatwo było się domyślić, wywołuje już teraz kontrowersje. Były wokalista Mötley Crüe powiedział, jaki widzi problem w produkcji.

Co tam w środku gra - Metallica

Były wokalista Mötley Crüe krytykuje serial Pam & Tommy. Co mu się nie podoba?

Jak napisał John Corabi, serial będzie mocno mijał się z prawdą i wypaczy fakty:

Miniserial „Pam & Tommy” na Hulu jest pełen bzdur, że jest to aż niedorzeczne! Mogę szczerze powiedzieć, że w 98% to fikcyjne przedstawienie związku T&P jest ZBRODNIĄ! Najwyraźniej Hulu i wszyscy zaangażowani w to gówno mają gdzieś, jak Pam albo nowa żona Tommy’ego mogą się czuć. Albo jak jego dzieci obejrzą tę zupełnie przesadzoną historię ich rodziców. Wstydźcie się.

Warto dodać, że w tamtym czasie, John i Tommy byli bardzo blisko ze sobą jako przyjaciele, jednak trudno oceniać serial tylko po zwiastunie. O polskiej premierze mini-serialu nie wiadomo obecnie nic. Być może pojawi się w którymś serwisie VOD, jednak nie ma żadnych oficjalnych informacji.

Metallica - najlepsze tatuaże fanów