Borys Szyc gościem “Melliny” w Esce ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe - FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Borsy Szyc w "Mellinie" Eski ROCK u Marcina Mellera

Borys Szyc gościem “Melliny” w Esce ROCK!

2023-08-03 18:07

W czwartek 3 sierpnia, o godzinie 18:00, swoją premierę miał trzydziesty pierwszy już odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Tym razem gościem epizodu był jeden z najpopularniejszych polskich aktorów - Borys Szyc. Okazją do rozmowy stał się serial “Warszawianka”. Nie zabrakło także tych trudniejszych tematów.

Gościem najnowszego odcinka talk-show “Mellina” był jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów - Borys Szyc. Debiutował pod koniec lat 80., w 1987 roku wcielił się w rolę krasnoludka w legendarnych już filmie “Kingsajz”, w kolejnych latach pojawiał się w takich serialach, jak “Klan”, “Adam i Ewa”, “Na dobre i na złe”, “Rodzina zastępcza”, “Kasia i Tomek” czy “Oficer”. Popularność zyskał na początku lat 2000., a to za sprawą ról w takich produkcjach, jak “Przedwiośnie”, “E=mc²”, “Symetria” i “Vinci”. Borys Szyc ma na koncie wiele prestiżowych nagród filmowych, m.in. nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rolę w “Symetrii” oraz Orła za kultową już “Wojnę polsko-ruską”. Aktor od lat nie schodzi z ekranów, pojawia się w najpopularniejszych filmach i serialach - jego najnowszy projekt to serial “Warszawianka”, scenariusz do którego napisał Jakub Żulczyk, za kamerą którego stanął Jacek Borcuch. Produkcja jest dostępna na platformie streamingowej SkyShowtime, na chwilę obecną udostępnionych zostało osiem odcinków serialu.

Borys Szyc w szczerej rozmowie z Marcinem Mellerem w “Mellinie” Eski ROCK!

W rozmowie z Marcinem Mellerem, Borys Szyc bardzo szczerze opowiedział o swoim uzależnieniu od alkoholu i drodze do trzeźwości. Aktor zdradził, jak radził sobie z pokusami na planie “Warszawianki”, gdzie główny bohater, “Czuły”, nie stroni od używek.

Borys Szyc o piciu i ćpaniu w Warszawiance i walce z uzależnieniami / "Mellina" #31

Moje odkrycie, kiedy przestałem pić i chodzić po melinach było takie, że nie jestem towarzyską osobą. Kiedyś mi się wydawało, że jestem bardzo towarzyski.

Aktor przyznaje, że ludziom zdarza się go mylić z Piotrem Adamczykiem, przez co często jest proszony o podpisanie się jako… papież! Szyc mówi też, skąd wziął dresy, które stały się kultowe, tak jak jego rola Albercika w "Symetrii".

ZOBACZ TAKŻE: Recenzja serialu "Warszawianka"

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.