Black Mirror sezon 6 – premiera, fabuła, obsada i zwiastun. Kiedy nowe odcinki trafią na Netflix?

i

Autor: Ana Blumekron/Netflix Black Mirror sezon 6 – premiera, fabuła, obsada i zwiastun. Kiedy nowe odcinki trafią na Netflix?

Black Mirror sezon 6

“Black Mirror 6” uderzy w… platformy streamingowe? Nadchodzi najbardziej niepokojący sezon

2023-05-31 15:31

“Black Mirror” powraca i nie bierze jeńców. Sezon 6 zapowiadany jest jako 5 chwytających za gardło filmów, a jeden z nich ukaże nam mroczne oblicze platform streamingowych. Netflix roastuje samego siebie? Brzmi obiecująco.

“Black Mirror” (pol. “Czarne lustro”) to jeden z najszerzej komentowanych seriali ostatnich lat. Produkcja z każdym kolejnym sezonem brutalnie rozprawia się z współczesną technologią i społeczeństwem, kreśląc nam rozmaite, acz zawsze dystopijne, wizje przyszłości. Nie inaczej będzie tym razem, a nawet więcej – Netflix obiecuje, że będzie to najbardziej niepokojący, nietypowy i nieprzewidywalny sezon ze wszystkich do tej pory. Czy na samych obietnicach się skończy, przekonamy się już za kilkanaście dni.

“Black Mirror” – sezon 6 z dokładną datą premiery. Wiemy, co zobaczymy w nowych odcinkach i kiedy trafią one na Netfliksa

Tak, dobrze przeczytaliście – za kilkanaście dni, bowiem “Black Mirror 6” zawita w bibliotece Netfliksa już 15 czerwca. Na całość złoży się 5 odcinków-minifilmów, których fabuła i obsada prezentują się następująco:

  • “JOAN IS AWFUL” – Życie przeciętnej kobiety zostaje zakłócone, kiedy odkrywa, że globalny serwis streamingowy nakręcił serial będący adaptacją jej życia, a w jej rolę wciela się hollywoodzka gwiazda Salma Hayek. Obsada: Annie Murphy, Ben Barnes, Himesh Patel, Michael Cera, Rob Delaney, Salma Hayek Pinault.
  • “LOCH HENRY” – Podczas podróży do spokojnego szkockiego miasteczka pracująca nad skromnym dokumentem przyrodniczym młoda para, zostaje wciągnięta w pikantną historię związaną z zaskakującymi wydarzeniami z przeszłości. Obsada: Daniel Portman, John Hannah, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Samuel Blenkin.
  • “BEYOND THE SEA” – Podczas podróży do spokojnego szkockiego miasteczka pracująca nad skromnym dokumentem przyrodniczym młoda para, zostaje wciągnięta w pikantną historię związaną z zaskakującymi wydarzeniami z przeszłości. Obsada: Aaron Paul, Auden Thornton, Josh Hartnett, Kate Mara, Rory Culkin.
  • “MAZEY DAY” – Ścigana przez natrętnych paparazzi celebrytka zmaga się z konsekwencjami nieszczęśliwego wypadku drogowego. Obsada: Clara Rugaard, Danny Ramirez, Zazie Beetz.
  • “DEMON 79” – Północna Anglia, rok 1979. Aby zapobiec katastrofie spokojna asystentka sprzedaży musi dokonać strasznych czynów. Obsada: Anjana Vasan, Paapa Essiedu.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Źródło: “Black Mirror 6” uderzy w… platformy streamingowe? Nadchodzi najbardziej niepokojący sezon