Basista SOAD bagatelizuje koronawirusa: To tylko przeziębienie

2020-03-23 12:16
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=LoheCz4t2xc

Pandemia koronawirusa zatrzymała dosłownie cały świat i zmusiła artystów do przesunięcia tras koncertowych na inne terminy. Jednak, jak uważa basista System Of A Down, całe zamieszanie jest mocno przesadzone.

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, zmuszając wielu artystów do przełożenia tras koncertowych. Ta nowa sytuacja, która zmusza do refleksji dosłownie cały świat, według basisty System Of A Down jest mocno przesadzona.

FILMY BIOGRAFICZNE ZWIĄZANE Z MUZYKAMI, KTÓRE WARTO ZOBACZYĆ ZOSTAJĄC W DOMU. #ZOSTAŃWDOMU


Basista SOAD bagatelizuje koronawirusa: To tylko przeziębienie

W rozmowie w The Jast Show, Shavo Odadjian wypowiedział się na temat koronawirusa i tras, które artyści muszą odwoływać. Według artysty, wszystko jest mocno przesadzone:

Mam nadzieję, że uda nam się przetrwać tę pieprzoną epidemię koronawirusa... Myślę, że to głupota, w pewnym sensie i to tylko przeziębienie. Byłem u lekarza na wizycie kontrolnej i opowiedział mi, jak media skupiają się tylko na tym i to powoduje panikę. (...) Rocznie w samej Ameryce umiera od 27 do 57 tysięcy osób z powodu grypy i nikt o tym nie gada. Sprawdziłem to, bo chciałem się dowiedzieć, dlaczego odwołano tyle koncertów. Rozumiem, że koronawirus jest przerażający, bo jest to coś nowego.

Słów Shavo nie skomentowała reszta zespołu System Of A Down. Grupa ma na lato zaplanowaną trasę, która również uwzględnia Polskę. Zespół ma wystąpić w Krakowie 30 czerwca 2020.

MAPA KORONAWIRUSA W POLSCE. DZIĘKI TEMU, MOŻNA ŚLEDZIĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ WIRUSA PO KRAJU