Baby Yoda kontra Imperator. W sieci pojawiła się zabawna przeróbka

2019-12-03 13:12
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=Plcx5JGxOJE

Baby Yoda podbija serca fanów Star Wars na całym świecie i staje się prawdziwym hitem, również wśród osób, które nie były nigdy fanami gwiezdnej sagi.W sieci pojawia się coraz więcej memów na temat zabawnego stworka i nie brakuje także przeróbek wideo. Jedną z nich jest starcie małego bohatera 'The Mandalorian' z Imperatorem.

Baby Yoda to postać, która ukradła cały serial 'The Mandalorian' i spokojnie można stwierdzić, że mamy do czynienia z postacią hitową. Eksperci od marketingu przewidują, że zabawki związane z Baby Yodą będą hitem sprzedaży i to przed samymi świętami. W sieci nie brak memów o kultowym stworku, a Youtube jest dosłownie zalewany przeróbkami. Jedną z nich jest, ukazanie starcia małego bohatera z samym Imperatorem.

OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI


Baby Yoda kontra Imperator. W sieci pojawiła się zabawna przeróbka

Kojarzycie z pewnością scenę z 'Zemsty Sithów', gdy Yoda walczy z Imperatorem. Widowiskowa walka, pokazała moc mistrza Yody i ciężką przegraną, która zmusiła go do ukrywania się na planecie Degobah. Po premierze serialu 'The Mandalorian', postanowiono pokazać Baby Yodę w tej scenie, co dodaje uroku i tak już bardzo uroczej postaci z serialu. Zobaczcie, jak Baby Yoda poradziłby sobie z Imperatorem:


TO KONIEC SIMPSONÓW? TAKIE INFORMACJE POJAWIŁY SIĘ W MEDIACH