Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

2020-10-19 15:51
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=xNhn1KOqq8

Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.

Nowa płyta AC/DC jest wyczekiwana przez fanów od lat, a cały świat rocka jest ciekawy, co jeszcze do powiedzenia ma legendarna grupa. Pierwszy singiel pokazał, że raczej możemy spodziewać się starego, dobrego AC/DC. Od jakiegoś też czasu wiemy, że na krążku jednak nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego tematu, tłumacząc, dlaczego nie będzie jego brata na nowym krążku grupy.ROB HALFORD WSKAZAŁ BOGA ROCKA. WYBÓR ZASKAKUJE?
Dlaczego na nowym albumie AC/DC nie będzie Malcolma Younga? Angus odpowiada

W wywiadzie dla RockFM, Angus Young zdradził, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie usłyszymy jego brata.

Wiem, że wiele osób pyta, czy Malcolm gra na gitarze, czy to jego instrument słychać na tej płycie. Postanowiłem tego jednak nie robić, bo myślę, że Malcolmowi nie spodobałoby się, gdybym grzebał przy jego partiach gitarowych.

Tym samym, wszelkie spekulacje zostały zamknięte i pozostaje nam czekać do premiery krążka, która została zaplanowana na 13 listopada 2020.

RODZINA OSBOURNE'ÓW POWRACA! TYM RAZEM OZZY BĘDZIE UCIEKAŁ PRZED DUCHAMI