Film The Conference / Konferencja

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

FILMY

Aktorzy z "Czarnobyla" i "Dextera" w morderczym horrorze. To będzie prawdziwy koszmar!

2023-09-18 13:00

Czas na trochę szwedzkiego kina grozy. Jeżeli lubicie historie, w których niewinna gra zamienia się w krwawy koszmar, to nie możecie przejść obojętnie obok "Konferencji". Tytuł dostał pierwszy zwiastun i zadebiutuje już w październiku 2023 roku na Netfliksie. Będzie hit?

"The Conference" to kolejna skandynawska propozycja w bibliotece streamingowego giganta. Zapowiada się nieźle, chociaż wiadomo, że z ostateczną decyzją warto się jeszcze wstrzymać. Na zwiastunie możemy zobaczyć kilka intrygujących fragmentów z filmu, a nawet urywki morderczych akcji w wykonaniu tajemniczego bohatera. Cała historia opiera się na książce Matsa Strandberga o tym samym tytule. Jeżeli lekturę macie już za sobą, to mniej więcej wiecie czego się spodziewać. Nie zabraknie jednak kilku zmian względem wspomnianej powieści.

Dlaczego postacie z bajek mają żółty kolor? | To Się Kręci #14

O czym jest "Konferencja"?

"Konferencja" to subtelny szwedzki slasher z ciepłymi i humorystycznymi postaciami. Tytułowe spotkanie integracyjne, w którym biorą udział pracownicy władz miejskich, zamienia się w przerażający koszmar, gdy w środowisku pracy zaczynają krążyć oskarżenia o korupcję. Nagle pracownicy stają się prześladowani, a nawet... mordowani! I to przez bardzo tajemniczą postać.

"Konferencja" - data premiery, obsada, zwiastun

W obsadzie filmu będziemy mogli obejrzeć aktorów, którzy grali m.in. w "Dexterze", "Czarnobylu", czy popularnej "Granicy". Na ekranie pojawiają się takie nazwiska jak Adam Lundgren, Katia Winter i Eva Melander. Za scenariusz jest odpowiedzialny twórca "Hotelu zła" Thomas Moldestad, a za kamerą stanął Patrik Eklund ("Zamiast Abrakadabra"). Premiera została zaplanowana na 13 października 2023 roku. "Konferencja" będzie dostępna na Netfliksie, a poniżej znajdziecie pierwszą zapowiedź.

Źródło: Aktorzy z "Czarnobyla" i "Dextera" w morderczym horrorze. To będzie prawdziwy koszmar!