Zacier

i

Autor: Zacier/Materiały prasowe/FB Zacieralia

Zacieralia 2024. Line-up, bilety, data i miejsce XVII edycji Festiwalu Twórczości Nieograniczonej

2024-01-09 8:57

12 oraz 13 stycznia, już po raz 17 zapraszamy do warszawskiej Progresji, aby delektować się najszczerszymi formami sztuki alternatywnej (i nie tylko!). Każdego impreza startuje punktualnie o 17:00, a kończy się...jak wszyscy zagrają. Sprawdźcie, kto zagra i w jakiej cenie nabyć bilet.

Dzień pierwszy: piątek, 12.01.2024

Festiwal otworzy Drużyna 10 Sedesów, zaraz po niej zaprezentuje się CRUE. Prawdopodobnie chwilę później będziemy świadkami szokującego połączenia – Grupa Pieseek, pod przewodnictwem Pana Grzegorza i Dr Yrego zjednoczy siły z legendarnym Miszczem Pawarottim aka Człowiekiem Widmo aka The Synteticiem! Jeśli po tym występie będzie sens kontynuowania festiwalu, ujrzymy nowy skład Janusza Zdunka wraz z Kasią Sobczyk. A potem już z górki – będzie Zacier, TPN 25 i TRANSGRESJA. Dzień zakończymy koncertem Ztvörki El Dupa Kolektywu.

Dzień drugi: sobota, 13.01.2024

W sobotę na dzień dobry Forest Punk w wykonaniu grupy Leśne Dziadostwo. Dalej mocne uderzenie od grupy Insekt. Chwilę później atmosferę osłodzi urocza RANKO UKULELE… lecz by nie było za lekko, zaraz potem Klangor! Znani i kochani SMKKPM zagrają dla nas nowe i stare przeboje, następnie drugi, całkiem inny od pierwszego występ da gospodarz festiwalu.

Na zakończenie ujrzymy po raz pierwszy na naszej imprezie legendarny Proletaryat! Ach, no i Grande Finale czyli Wielka Improwizacja pod szyldem Płonąca Pyta Nerona… Oba dni imprezy poprowadzi niepowtarzalna Łyżka Czyli Chilli!

Zacieralnia 2024 - szczegóły wydarzenia

  • Data: 12-13 stycznia 2024
  • Godzina: 17:00
  • Miejsce: Progresja w Warszawie
  • Bilety: jednodniowy 99 zł, karnet 149 zł do kupienia na progresja.com