YANN i Zdechły Osa

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tarakum Photography

YANN i Zdechły Osa w nowym singlu „EJ DI EJCZ DI”

2024-01-19 15:16

Punkowa siła kolektywu THIRDEYE powraca. YANN i Zdechły Osa ponownie połączyli siły i wracają w utworze „EJ DI EJCZ DI”, który zapowiada nowy album YANNa. Artyści nie trzymają się z daleka od kontrowersji. Przejmują słuchaczy brutalną szczerością, ukazując brudną część wrocławskiego podziemia w niepowtarzalny sposób. YANN i Zdechły Osa słyną z bezkompromisowego podejścia do opowiadania o swoich emocjach, zanurzając się w negatywnych aspektach rzeczywistości.

AETHERBOY1, odpowiedzialny za produkcję utworu, dostarcza potężne brzmienie, podkreślające surowość i intensywność przekazu. Warto dodać, że do singla został stworzony również teledysk autorstwa Piotra Błażejewskiego i Leszka Moś, który wizualnie uzupełnia energetyczność utworu.

System of a Down - 5 ciekawostek o debiutanckiej płycie zespołu | Jak dziś rockuje?

YANN, młody artysta z wrocławskiego składu THIRDEYE, przynosi nową jakość do swojej solowej twórczości. Jego muzyka to unikalne połączenie elektroniki i różnych odmian punku, co stanowi odważne odejście od utartych szlaków muzycznych."EJ DI EJCZ DI" to kolejny krok w kierunku eksploracji granic emocjonalnego spektrum. Fani z pewnością nie będą zawiedzeni, a singiel ten zapowiada dynamiczny i przełomowy album, który zdobędzie uznanie miłośników nowatorskiego brzmienia.