Volbeat, Skindred i Bad Wolves w Warszawie 2022 - bilety, data i miejsce wydarzenia

i

Autor: Screen z YouTube/Volbeat Duńska kapela zagra w Polsce

Volbeat, Skindred i Bad Wolves w Warszawie 2022 - bilety, data i miejsce wydarzenia

2022-06-28 13:42

Do Polski nadciąga fala duńskiego rock and rolla! Jeszcze w tym roku w naszym kraju, a dokładniej w Warszawie, zagra lubiany zespół Volbeat. Rock'n'rollowi buntownicy będą dzielić scenę z gościem specjalnym - grupą Skindred i supportem - formacją Bad Wolves. Kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się koncert? Kiedy ruszy sprzedaż biletów? Sprawdźcie poniżej!

Volbeat to duński zespół, grający muzykę, będącą połączeniem rock and rolla, heavy metalu i rockabilly, Obecnie w skład kapeli wchodzą wokalista i gitarzysta Michael Poulsen, gitarzysta Rob Caggiano, perkusista Jon Larsen i basista Kaspar Boye Larsen. Grupa ma na swoim koncie osiem albumów studyjnych, z czego ostatni, zatytułowany Servant of the Mind ukazał się w grudniu 2021 roku.

Janusz Panasewicz w Esce Rock - Organek pierwszym gościem Lady Pank na MTV Unplugged

Volbeat w europejskiej części trasy, promującej najnowszą płytę

Rock'n'rollowi buntownicy z Danii Volbeat ogłaszają europejską część trasy "Servant Of The Road World Tour". To niezwykle intensywne i zróżnicowane artystycznie tournée będą dzielić z gośćmi specjalnymi Skindred oraz supportującymi Napalm Death (Wlk. Brytania / Irlandia) i Bad Wolves (Europa kontynentalna). W związku z zapowiedzią trasy zespół udostępnił także nowy, oficjalny bootlegowy teledysk do utworu The Sacred Stones – Live from Worcester, MA - sprawdźcie te wideo!

Volbeat, Skindred i Bad Wolves w Warszawie 2022 - bilety, data i miejsce wydarzenia

Koncert odbędzie się 4 grudnia 2022 roku w warszawskiej EXPO XXI. Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę 29.06 od godz. 10:00, przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster będzie miała miejsce od czwartku 30.06 od godz. 10:00. Sprzedaż ogólna wejściówek odbędzie się w piątek 1 lipca od godziny 10:00Bilety dostępne będą pod tym linkiem.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?