Tomasz “Kowal” Kowalski powraca! Utalentowany wokalista weźmie udział w słynnym talent show

i

Autor: AKPA Tomasz “Kowal” Kowalski uczestnikiem talent show

Tomasz “Kowal” Kowalski powraca! Utalentowany wokalista weźmie udział w popularnym talent show

2024-01-22 12:12

Wszyscy polscy fani ciężkich brzmień powinni bardzo dobrze kojarzyć imię i nazwisko Tomasz "Kowal" Kowalski. Utalentowany wokalista, który zachwycił swoim mocnym wokalem i wygrał czwartą edycję programu "Must Be The Music. Tylko Muzyka", powraca, by po tragicznym wypadku ponownie pokazać swój olbrzymi talent. Muzyk wziął udział w przesłuchaniach do popularnego talent show!

Polska po raz pierwszy usłyszała o Tomaszu "Kowalu" Kowalskim w 2012 roku. To wtedy utalentowany wokalista, wyróżniający się mocnym, rockowym wokalem, wziął udział w czwartej edycji programu "Must Be the Music. Tylko Muzyka". Umiejętności mężczyzny zachwyciły zarówno jury, jak i widzów, co ostatecznie doprowadziło go do zwycięstwa całej edycji. Wokalista został zauważony przez rynek i natychmiastowo poszedł za ciosem - Arkadiusz Jakubik zaangażował go do roli w spektaklu Skazany na bluesa, w którym wcielał się w samego Ryśka Riedla.

Niestety, w 2014 roku miało miejsce zdarzenie, które mocno zrewidowało przyszłość "Kowala". Muzyk uległ poważnemu wypadkowi - dokładnie 8 czerwca jadąc na motocyklu zderzył się czołowo z VW Golfem. Jak zaznaczał wielokrotnie Kowalski, wina nie leżała po jego stronie. W wyniku tragicznego zdarzenia wokalista został ciężko ranny i trafił do szpitala, gdzie przeszedł zabieg. Niestety, w wyniku wypadku "Kowal" doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego i jest sparaliżowany od pasa w dół. Obecnie muzyk poddaje się kosztownej rehabilitacji (na którą zbiórka wciąż trwa), porusza się na wózku bądź za pomocą specjalnego egzoszkieletu. Tomasz "Kowal" Kowalki wciąż występuje i nagrywa, a w 2018 roku swoją premierę miała jego pierwsza płyta, Za drzwiami raju.

Najlepsi wokaliści rockowi wszech czasów - Polska

Tomasz Kowalki uczestnikiem talent show!

Muzyk postanowił na nowo przypomnieć o sobie opinii publicznej. Okazuje się, że artysta wziął udział w przesłuchaniach do najnowszej edycji talent show "Mam Talent"! Fakt ten potwierdził sam zainteresowany, który nie ukrywa, że do tego kroku namówiła go jego żona. Casting z udziałem "Kowała" miał miejsce 15 grudnia - czy wokaliście udało się przejść do następnego etapu? Czekamy na premierę odcinka, w którym wystąpił muzyk!

Na „Mam talent” od kilku lat namawiała mnie żona. Chyba musiałem przez ten czas nieco się ogarnąć, nabrać sił, zdobyć odrobinę pewności siebie, by podjąć takie wyzwanie. Casting odbył się 15 grudnia. Z trudem, ale odważyłem się i wyjechałem przed p. Agnieszkę Chylińską, p. Julię Wieniawę, p. Marcina Prokopa i pełną salę publiczności. To, co się tam wydarzyło... Tego nie da się tutaj opisać na piśmie... Czuję, że te chwile już zmieniły moje życie - pisze w swoich socialach Tomasz "Kowal" Kowalski.

Dżem - co wiesz o legendzie polskiego rocka? Rozwiąż quiz o zespole

Pytanie 1 z 10
Jak naprawdę ma na imię Beno Otręba?