The Killers

i

Autor: Materiały prasowe

The Killers - album „Pressure Machine” zaskoczy nawet największych fanów zespołu

2021-08-13 10:17

Grupa The Killers w piątek trzynastego wydała swój siódmy studyjny album zatytułowany „Pressure Machine”. Muzycy na nowym krążku postanowili uchwycić życie społeczeństwa z małego miasteczka Nephi w stanie Utah - rodzinnej wsi Brandona Flowersa. Widać to na wideo zapowiedziach, które The Killers publikowali w swoich mediach społecznościowych, ale także słychać to na płycie. „Pressure Machine” to pozycja obowiązkowa dla każdego fana The Killers.

Kameralne „Pressure Machine” w dużej mierze opowiada o rodzinnym mieście Flowersa, Nephi w stanie Utah. 5300 blisko związanych ze sobą mieszkańców, zero skrzyżowań z sygnalizacją, pola, plantacje i West Hills. W Nephi lider The Killers spędził czas od 10. do 16. roku życia, czyli praktycznie cały okres dojrzewania. Jak wspomina: – Gdyby nie widoczne postępy w motoryzacji, Nephi z lat 90. równie dobrze mogłoby być identyczne jak w latach 50.

Wydawnictwo wyprodukowano w składzie The Killers, Shawn Everett i Jonathan Radio z Foxygen, czyli tym samym, który pracował nad świetnie przyjętym krążkiem „Imploding The Mirage” z 2020 roku.

Wywiadówka - Nergal

The Killers - „Pressure Machine”

 1. West Hills
 2. Quiet Town
 3. Terrible Thing
 4. Cody
 5. Sleepwalker
 6. Runaway Horses (featuring Phoebe Bridgers)
 7. In The Car Outside
 8. In Another Life
 9. Desperate Things
 10. Pressure Machine
 11. The Getting By