The Cure - niespodzianka dla polskich fanów! Zespół po raz pierwszy zagrał nowy utwór!

i

Autor: IDA MARIE ODGAARD/AFP/East News Niespodzianka od The Cure dla polskich fanów

The Cure - niespodzianka dla polskich fanów! Zespół po raz pierwszy zagrał nowy utwór!

2022-10-21 14:26

Mijający tydzień stał pod znakiem zespołu The Cure, który zawitał do naszego kraju na dwa koncerty - pierwszy miał miejsce 20 października w Krakowie, drugi dzień później w Łodzi. Fani legendy rocka alternatywnego dostali niemałą niespodziankę - to w naszym kraju wybrzmiał kolejny nowy utwór formacji!

W październiku swoją wyczekiwaną trasę koncertową rozpoczął zespół The Cure. Brytyjska legenda rocka alternatywnego i rocka gotyckiego ma na koncie trzynaście albumów studyjnych i choć obiecywała, że jeszcze przed rozpoczęciem serii występów światło dzienne ujrzy kolejne wydawnictwo, to tak się nie stało. Na następcę 4:13 Dream fani formacji czekają już od czternastu lat. Choć jeszcze w czerwcu Robert Smith twierdził, że ma ukończone dwa albumy, jeden bardziej ponury, a drugi nie, i musi jeszcze tylko zadecydować, kto je będzie miksował, to na chwilę obecną nic nie wiadomo na temat potencjalnej daty premiery. Zespół od początku trasy jednak wyraźnie daje do zrozumienia fanom, że nowa muzyka tylko czeka na wydanie - do tej pory uczestnicy koncertów poznali już cztery nowe piosenki.

The Cure zaprezentowali w Polsce kolejny nowy utwór!

Kompozycje Alone Endsong zdaje się na stałe weszły już do ruchomej setlisty na koncertach The Cure. Kilka tygodni temu, podczas koncertu w Sztokholmie zespół zaprezentował kolejny premierowy utwór, And Nothing Is Forever, czwarty zaś nieznany wcześniej utwór grupa zagrała podczas czwartkowego koncertu w Krakowie! To właśnie tam uczestnicy wydarzenia po raz pierwszy usłyszeli kompozycję I Could Never Say Goodbyejak ona brzmi? Posłuchaj poniżej!

Artyści, którzy powinni wydać nowy album w 2023 roku - zagranica