DragonForce

i

Autor: Frank Schwichtenberg, Wikipedia

WIADOMOŚCI

Taylor Swift w metalowej aranżacji? DragonForce nagrał niezwykły cover królowej popu [WIDEO]

2024-02-21 12:47

Metalowe aranżacje popowych kawałków nie są niczym nowym. Jednak kiedy w grę wchodzi hit Taylor Swift, możemy spodziewać się, że taki cover może stać się prawdziwym hitem. Powermetalowy zespół DragonForce udowadnia, że połączenie królowej popu z ciężkim gitarowym riffem to coś, czego koniecznie trzeba posłuchać.

DragonForce stworzył metalowy cover utworu Taylor Swift

To coś, co może połączyć fanów metalu i muzyki popularnej. Brytyjski zespół DragonForce zaskoczył swoich fanów i stworzył niezwykły, powermetalowy cover utworu Taylor Swift. Kapela wzięła na warsztat piosenkę "Wildest Dreams" i to, co z nią zrobiła, z pewnością zainteresuje fanów zarówno piosenkarki, jak i zespołu. Kawałek Taylor Swift w wykonaniu DragonForce jest niezwykle energetycznym numerem, z wyraźnym riffem gitarowym i mocną perkusją, przebijającą się w tle. Do coveru powstał także teledysk, nakręcony podczas jedne z koncertów zespołu.

Jak doszło do tego, że power metalowy zespół stworzył cover piosenki Taylor Swift? 15 marca będzie premiera nowego krążka DragonForce o tytule "Warp Speed Warriors". Już teraz można zamówić go w pre-orderze. Metalowa wersja amerykańskiej piosenkarki znajdzie się jako bonus w limitowanych edycjach albumu.

Quiz o rocku na Eurowizji. Dopasuj utwór do państwa

Pytanie 1 z 11
Måneskin - Zitti E Buoni

DragonForce na jednym koncercie w Polsce

Polscy fani zespołu mają powody do zadowolenia. Już w poniedziałek, 4 marca DragonForce wystąpi na jedynym koncercie w naszym kraju. Wydarzenie odbędzie się w warszawskiej Progresji, a muzycy z Wielkiej Brytanii zagrają jako goście specjalni razem z Infected Rain i Amaranthe.

Polskie psychobilly? Jeszcze jak! Poznajcie warszawski zespół Psycho Beets:

Black Sabbath - 5 ciekawostek o albumie “Sabbath Bloody Sabbath”