Taylor Momsen ugryziona przez… nietoperza! Groźne chwile na koncercie The Pretty Reckless

i

Autor: Justin Ng/Retna/Photoshot/REPORTER Liderka The Pretty Reckless ugryziona przez nietoperza na koncercie

rockowe newsy

Taylor Momsen ugryziona przez… nietoperza! Groźne chwile na koncercie The Pretty Reckless

2024-06-03 11:04

W obozie The Pretty Reckless sporo się dzieje. Grupa powoli pracuje nad nowym albumem, teraz zaś cieszy się z wielkiego wyróżnienia, jakim z pewnością jest możliwość występowania jako support na najnowszej trasie AC/DC. To właśnie podczas jednego z ostatnich występów doszło do dość groźnej sytuacji - Taylor Momsen została ugryziona przez nietoperza!

Zespół AC/DC dopiero co rozpoczął swoją wyczekiwaną, pierwszą od ośmiu lat trasę koncertową. Na wspólnej scenie ponownie stanęli Angus i Stevie Young oraz Brian Johnson, a trójce tej tym razem towarzyszą Matt Laug za perkusją i Chris Chaney w roli basisty. Grupa koncertuje na terenie Europy (niestety, seria pokazów - przynajmniej póki co! - nie obejmuje swoim zasięgiem Polski), a w roli supportu na trasie prezentuje się zespół The Pretty Reckless.

Formacja od początku nie ukrywała, że propozycja zespołu AC/DC jest dla niej ogromną szansą i wielkim wyróżnieniem. Kilka pokazów już za nami, a podczas jednego z tych na terenie Hiszpanii doszło do groźnej sytuacji!

AC/DC - najpopularniejsze numery legendy rocka / Eska ROCK

Liderka The Pretty Reckless ugryziona przez nietoperza!

29 maja grupa rozgrzewała publiczność przed występem AC/DC, gdy doszło do naprawdę nieoczekiwanej sytuacji! W trakcie wykonywania kawałka Witches Burn liderka The Pretty Reckless, Taylor Momsen została... ugryziona przez nietoperza! Ten wgryzł się w nogę wokalistki i za nic nie chciał się odczepić, konieczna była pomoc ekipy, która skutecznie pozbyła się "intruza".

Po incydencie zespół kontynuował występ, a dopiero po fakcie Taylor udała się do szpitala, gdzie podano jej zastrzyki przeciwko wściekliźnie, którą nietoperze mogą przekazywać, a proceder ten będzie u gwiazdy powtarzany przez najbliższe dwa tygodnie. Momsen podzieliła się nagraniami i zdjęciami z tego momentu w swoich socialach. Z zamieszczonego wideo wynika, że wokalista zareagowała na widok nietoperza prośbą o pomoc i słowami: "Muszę naprawdę być czarownicą".

Rozwiąż quiz o AC/DC:

AC/DC - co wiesz o "najgłośniejszym zespole na świecie"? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto był pierwszym wokalistą AC/DC?