Sammy Hagar został seksualnie przebadany przez kosmitów, a Eddie Van Halen oszalał przez swojego brata? Nowy filmik Davida Lee Rotha to kopalnia zaskoczeń

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News Były wokalista Van Halen rzuca zaskakujące twierdzenie w nowym wideo na YouTube

Sammy Hagar został seksualnie przebadany przez kosmitów, a Eddie Van Halen oszalał przez swojego brata? Nowy filmik Davida Lee Rotha to kopalnia zaskoczeń

2024-01-19 13:16

Wolfgang Van Halen już nawet nie ukrywa, że trbiute koncert dla zmarłego w 2020 roku Eddiego Van Halena nie odbył się w dużej mierze z powodu trudnej do współpracy osobowości Davida Lee Rotha. Teraz słynny wokalista sprawił, że na pewno będzie o nim głośno - na jego kanale w serwisie YouTube pojawiło się pełne zaskakujących stwierdzeń nagranie!

Zespół Van Halen rozpoczynał karierę z Davidem Lee Rothem w roli wokalisty. Muzyk dołączył do grupy braci Eddiego i Alexa Van Halenów w 1974 roku i pozostał w niej przez kolejne jedenaście lat. Odszedł, by skupić się na karierze solowej, powrócił na chwilę w 1996 roku, na dobre znów stał się częścią formacji dziesięć lat później i pozostał w jej składzie do samego końca, czyli do śmierci Eddiego w 2020 roku. Choć nie da się ukryć, że Lee Roth dysponuje niesamowitym wokalem, to od lat mówi się o jego dość trudnej osobowości, która miała nawet uniemożliwić Van Halen organizację koncertu w hołdzie zmarłemu gitarzyście, o czym otwarcie już mówi dziś Wolfgang Van Halen.

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

David Lee Roth i jego "The Ballad Of Popsicle Sam.."

W czwartek 18 stycznia wokalista umieścił na swoim kanale w serwisie YouTube trwające nieco ponad 25 minut nagranie, zatytułowane The Ballad Of Popsicle Sam.. Choć wydaje się, że mamy tu do czynienia z kompozycją, to jest to trwający kilkanaście minut monolog artysty, opatrzony podkładem muzycznym w różnych stylach. Bardzo zaskakująca jest treść słów Lee Rotha, ale po kolei.

 W 2011 roku Sammy Hagar, wokalista, który zastąpił Davida w Van Halen, powiedział w rozmowie z MTV Hive, że jest przekonany, że został porwany przez kosmitów, którzy badali jego umysł - artysta rozwija nieco tę myśl w swojej autobiografii. W swoim nowym "utworze", Lee Roth komentuje ten fakt mówiąc, że jest przekonany, że badanie umysłu to nie wszystko, a kosmici z pewnością... wykorzystali także Hagara seksualnie! Choć przyznaje, że nie wie do końca, jak miałoby się to odbywać, to twierdzi, że jest przekonany, że to właśnie z tego powodu Sammy nie mówi zbyt dużo o swoim rzekomym spotkaniu z obcymi.

Eddie miał problem z alkoholem przez swojego brata?

W tym samym projekcie Lee Roth mówi o Eddiem Van Halenie. Wokalista twierdzi, że gitarzysta miał sporą kosę ze swoim bratem, perkusistą Alexem Van Halenem, i to jego właśnie miał winić za swoje problemy z alkoholem. Dalej David dodaje, że Eddie miał w sobie taką skłonność do obwiniania innych ludzi za wszystkie swoje niepowodzenia, a Alex w szczególności miał "doprowadzać go do szaleństwa".

David Lee Roth odpłynął?