Sam Fender i Brian Johnson razem na scenie! Panowie wykonali klasyki AC/DC

i

Autor: Materiały prasowe/KEVIN WINTER/Getty AFP/East News Klasyki AC/DC na żywo w niespodziewanym duecie!

Sam Fender i Brian Johnson razem na scenie! Panowie wykonali klasyki AC/DC

2023-06-13 9:54

Już na jesieni, pierwszy raz od siedmiu lat, na żywo wystąpi zespół AC/DC. Fani nie ukrywają, że mają nadzieję, że za tym koncertem pójdzie cała seria, a formacja w przyszłym roku będzie występować na całym świecie. Nim jednak ewentualnie przyjdzie się nam cieszyć z powrotu legendy, możemy sprawdzić, jak na scenie wypada wokalista AC/DC z młodym brytyjskim artystą!

Ostatni album AC/DC ukazał się w listopadzie 2020 roku. Niestety, z powodu światowej pandemii COVID-19 "najgłośniejszy zespół świata" nie mógł promować wydawnictwa Power Up na trasie koncertowej, choć wiadomo, że takowa była w planach. Oznacza to, że po raz ostatni grupa, z Brianem Johnsonem za wokalem, pojawiła się na żywo siedem lat temu, w 2016 roku. Wielki powrót AC/DC na scenę nastąpi już na jesieni tego roku - zespół jest jedną z gwiazd nowego amerykańskiego festiwalu, Power Trip. Fani cały czas mają nadzieję, że będzie to jedynie początek, a w przyszłym roku formacja wyruszy w pełnoprawną trasę po całym świecie. Czy tak będzie? Przekonamy się zapewne niebawem, tymczasem możemy cieszyć się niespodziewanym duetem!

AC/DC - najpopularniejsze numery legendy rocka / Eska ROCK

Sam Fender i Brian Johnson w duecie!

Sam Fender to młody, brytyjski muzyk. Choć ma on na koncie dopiero dwie płyty, to już bardzo doceniany jest przez krytyków, którzy nawet nazywają go "Brucem Springsteenem młodego pokolenia", szczególnie, jeśli chodzi o biegłość w pisaniu utworów. Fender jest obecnie w trasie, w ramach której zagrał dwa koncerty w swoim rodzinnym North Shields. Uczestników drugiego pokazu, który miał miejsce w sobotę 10 lipca, czekała spora niespodzianka! W pewnym momencie do Sama na scenie dołączył własnie Johnson! Panowie wykonali razem dwa wielkie klasyki AC/DC: Back in Black You Shook Me All Night Long! Sprawdź nagrania poniżej!