Richie Faulkner z Judas Priest otarł się o śmierć! Wszystko przez pękniętą aortę

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=84NmSo6_w5M

Richie Faulkner z Judas Priest otarł się o śmierć! Wszystko przez pękniętą aortę

2021-10-07 11:40

Niedawno Judas Priest ogłosili, że są zmuszeni odwołać zaplanowane wydarzenia, ponieważ stan zdrowia Richiego Faulknera jest bardzo zły. Teraz gitarzysta wydał specjalne oświadczenie, w którym opowiedział o swoim stanie zdrowia.

Po koncercie Judas Priest na Louder Than Life Festival, Richie Faulkner trafił do szpitala, gdzie musiał poddać się pilnej operacji. Zespół odwołał resztę zaplanowanych koncertów i w zasadzie nie za dużo było wiadomo. Teraz gitarzysta wydał specjalne oświadczenie na temat swojego stanu zdrowia, gdzie opisał szerzej co dalej.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Richie Faulkner z Judas Priest otarł się o śmierć! Wszystko przez pękniętą aortę

Jak możemy przeczytać w specjalnym oświadczeniu gitarzysty:

Zawsze byłem wdzięczny i uważałem się za najszczęśliwszego człowieka na świecie, bo mogłem grać moją ulubioną muzykę z moim ulubionym zespołem dla ulubionych ludzi na całym świecie. Dziś sam fakt, że mogę to napisać jest ogromnym darem. Oglądając filmy z festiwalu widzę ból na mojej twarzy podczas „Painkiller”, gdyż wtedy moja aorta pękła i krew wylała się do klatki piersiowej. Mój lekarz powiedział, że to tętniak rozwarstwiający aorty i ludzie z tym zwykle nie docierają żywi do szpitala. Musiałem poddać się pilnej operacji na otwartym sercu, która trwała 10,5 godziny. Pięć części w mojej klatce zostało zastąpionych urządzeniami mechanicznymi. Teraz dosłownie jestem z metalu. Graliśmy tylko godzinny set, bo po nas grała Metallica. Czy gdybyśmy grali pełny set grałbym aż do samego końca? Czy gdyby nie adrenalina mój organizm dałby radę dotrzeć do szpitala? To stało się zupełnie znienacka. Nie miałem problemów z sercem, zatorów w tętnicach, nawet wysokiego cholesterolu. Badajcie się regularnie.

Nagranie z koncertu możecie zobaczyć poniżej:

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]