Rammstein przygotowali własny magazyn, który stylizowany jest na BRAVO. Wszystko związane jest z singlem 'Zick Zack'

i

Autor: Materiały prasowe

Rammstein przygotowali własny magazyn, który stylizowany jest na BRAVO. Wszystko związane jest z singlem 'Zick Zack'

2022-04-08 10:44

Rammstein zaprezentowali nowy utwór 'Zick Zack' i jak zwykle, doczekaliśmy się wydania fizycznego. W przyszłym tygodniu w sklepach pojawi się fizyczne wydanie singla. Wersja CD wzbogacona będzie o wyjątkowy magazyn. Pismo zadowoli szczególnie tych, którzy na hasło 'fotostory' odczuwają przyjemną falę nostalgii.

Popularni artyści powinni nieustannie zaskakiwać słuchaczy: dobrymi pomysłami, mocnymi i często nieoczekiwanymi treściami, jak również świetnymi piosenkami. Ta sztuka udaje się grupie Rammstein od lat.Na początku kwietnia zaczęła krążyć plotka, że zespół z Berlina zainwestował w klinikę piękna pod nazwą Zick Zack. W mediach zawrzało. Fani Rammsteina z całego świata zaczęli dzwonić na infolinię Zick Zack, by umówić wizytę, dowiedzieć się więcej o klinice lub po prostu porozmawiać z grupą ekspertów. Tekst i klip (który – dodajmy – powstał w Polsce!) do singla „Zick Zack” poruszają temat kompulsywnej tendencji niektórych jednostek do samooptymalizacji. Nierzadko wiąże się to z bardzo radykalnymi zmianami w wyglądzie i intensywnym użyciem skalpela.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein przygotowali własny magazyn, który stylizowany jest na BRAVO. Wszystko związane jest z singlem 'Zick Zack'

Do fizycznego wydania singla, Rammstein dołącza (stylizowane na popularne w latach 90. magazyny dla młodzieży) czasopismo „Zick Zack Magazine”. 32-stronicowa gazeta, wyłącznie w języku niemieckim, zawiera historie, fotki i wywiady. Motywem przewodnim jest hasło „Ładniejszy, większy, twardszy”. W magazynie znajdziemy też rubrykę z listami od czytelników pod szyldem „The Dr Flake Botox Box”, plakat w rozmiarze XXL, sześć mniejszych plakatów oraz 30 ekskluzywnych naklejek Rammstein. Do pisma dołączony jest singiel na CD zawierający dwa utwory.

„Zick Zack” ukaże się także na siedmiocalowym czarnym winylu. Usłyszymy na nim zarówno wersję singlową, jak i remiks w wykonaniu Boys Noize.

Fani Rammsteina powinni zaznaczyć datę 9 kwietnia w swoich kalendarzach. Wtedy na słynnym Alexanderplatz (konkretnie Otto-Braun-Strasse 70-72) od 10:00 do 14:00 będzie działał pop-up kiosk, w którym będzie można przedpremierowo kupić singiel w wydaniu CD z magazynem. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Premiera albumu 'Zeit' została zaplanowana na 29 kwietnia 2022.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć