Queen i Another One Bites the Dust z Montrealu - klip koncertowy już w sieci. Film z całego występu w kinach w Polsce już za chwilę!

i

Autor: Screen z YouTube/IMAX Gratka dla fanów Queen przed premierą filmu koncertowego w kinach

Queen i "Another One Bites the Dust" z Montrealu - klip koncertowy już w sieci. Film z całego występu w kinach w Polsce już za chwilę!

2024-01-16 11:23

Już w ten czwartek, czyli 18 stycznia, w wielu kinach na całym świecie odbędzie się wydarzenie, na które z pewnością zawita wielu fanów grupy Queen. Tego dnia właśnie na wielkim ekranie wyemitowany zostanie słynny koncert formacji, który miał miejsce w 1981 roku w Montrealu. Tuż przed planowanymi pokazami, do sieci trafił krótki fragment koncertu!

Jeszcze w ubiegłym roku fani Queen dostali niemałą niespodziankę. Brian May i Roger Taylor poinformowali o tym, że na wielkim ekranie w wielu kinach na całym świecie wyświetlony zostanie koncertowy film Queen Rock Montreal! Jest to zapis dwóch koncertów, jakie słynna brytyjska formacja dała w Montrealu 24 i 25 listopada 1981 roku. Pokazy odbyły się w ramach trasy koncertowej, promującej album The Game i oba zostały całkowicie wyprzedane. Za reżyserię nagrania odpowiada Saul Swimmer, a te zostało teraz po raz pierwszy zremasterowane cyfrowo w jakości obrazu i dźwięku IMAX Experience®, z 12-kanałowym dźwiękiem przestrzennym i krystalicznie czystym obrazem i w takim właśnie wydaniu trafi do kin na całym świecie - także do Polski, już w ten czwartek, 18 stycznia!

Queen - najlepsze występy na żywo legendarnego zespołu / Eska Rock

"Another One Bites the Dust" z Montrealu!

Teraz, dosłownie na chwilę przed planowanymi pokazami, sieć IMAX udostępniła na swoim kanale w serwisie YouTube, najlepszą z możliwych ich zapowiedź. W sieci dostępne jest już koncertowanie nagranie, przedstawiające Queen w trakcie koncertu w Montrealu, wykonującego jeden ze swoich najbardziej rozpoznawalnych utworów, Another One Bites the Dust. Został on wydany jako czwarty singiel właśnie z albumu The Game. Zobacz nagranie z wykonania tego klasyka w ramach koncertu w Kanadzie poniżej!

Szczegóły pokazów "Queen Rock Montreal"

Produkcja trafi do kin na świecie, w tym w Polsce, 18 stycznia 2024 roku, trwać będzie ok. 95 min, a bilety można już kupować na stronie kina. Planowane są dwa pokazy - o godzinie 19:50 i o 22:00. Poniżej lista kin w naszym kraju, w których odbędą się pokazy:

"Queen Rock Montreal" w Polsce [LISTA KIN]

  • KATOWICE - PUNKT 44, ul. Gliwicka 44, 40-853, Katowice
  • KRAKÓW - ZAKOPIANKA, ul. Zakopiańska 62, 30-418, Kraków
  • ŁÓDŹ MANUFAKTURA, ul. Drewnowska 58, 91-002, Łódź
  • POZNAŃ - PLAZA, ul. K. Drużbickiego 2, 61-693, Poznań
  • WARSZAWA - SADYBA, ul. Powsińska 31, 02-903, Warszawa
  • WROCŁAW - WROCLAVIA, Sucha 1, 50-086, Wrocław