Spinal Tap

i

Autor: Wikmedia Commons/MGM

Wiadomości

Poznaliśmy nazwiska kolejnych muzyków, którzy zagrają w sequelu "Spinal Tap". To znani perkusiści

Sequel filmu "Oto Spinal Tap" będzie pełen gwiazd. Poznaliśmy właśnie kolejne nazwiska, które mają pojawić się we wspomnianej produkcji. To dwóch znanych perkusistów.

Sequel "Spinal Tap" pełen gwiazd. Poznaliśmy kolejne nazwiska

W niedalekiej przyszłości na ekrany kin trafi kontynuacja kultowego filmu "Oto Spinal Tap" z 1984 roku. Po czterdziestu latach fikcyjny zespół heavymetalowy Spinal Tap powróci.

Sequel wspomnianego filmu wyreżyseruje ponownie Rob Reiner, który wcieli się również w postać filmowca Marty'ego DiBergiego. W przypadku aktorów, którzy zagrają członków tytułowego zespołu także nic się nie zmienia. Będzie tak, jak w pierwszej części z 1984 roku. Zobaczymy więc Michaela McKeana (jako David St. Hubbins), Christophera Guesta (Nigel Tufnel) i Harry'ego Shearera (Derek Smalls). 

Na ekranie nie zabraknie także prawdziwych muzycznych gwiazd. 

Najsłynniejsze kompozycje "Króla rock and rolla". Dzięki nim stał się legendą!

W połowie marca tego roku informowaliśmy na naszych łamach, że w filmie zobaczymy m.in. Eltona Johna oraz Paula McCartneya. To jednak nie wszystko. Według "Deadline Hollywood", w sequelu filmu pojawią się także Chad Smith i Lars Ulrich, czyli perkusiści, odpowiednio, Red Hot Chili Peppers oraz Metalliki. Na ten moment jednak szczegóły dotyczące ich ról nie są znane. 

Kiedy sequel będzie miał swoją premierę? Tego na razie nie wiadomo. Obecnie trwają zdjęcia do całości. 

Przypomnijmy że film "Oto Spinal Top" stał się kultową pozycją. W 2002 roku całość została uznana przez Bibliotekę Kongresu za film "kulturowo, historycznie lub estetycznie znaczący".

Filmy o artystach rockowych. Te produkcje zapierają dech w piersiach: