Platforma tylko dla dorosłych chce nawiązać współpracę z Queen! Chodzi o wykorzystanie kultowego utworu grupy

i

Autor: Materiały prasowe Nietypowa propozycja dla grupy Queen!

Platforma tylko dla dorosłych chce nawiązać współpracę z Queen! Chodzi o wykorzystanie kultowego utworu grupy

2023-09-04 12:00

Jakiś czas temu pisaliśmy o dość zaskakującym działaniu platformy audio dla dzieci, która zdecydowała się usunąć ze swojej oferty kultowy utwór Queen, "Fat Bottomed Girls". Teraz na całej sytuacji postanowiła skorzystać pewna platforma, oferująca treści tylko dla dorosłych, która wysunęła w stronę zespołu zaskakującą ofertę!

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Yoto - platforma audio, skierowana do najmłodszego pokolenia słuchaczy - dzieci, udostępniła w swojej ofercie legendarną kompilację Greatest Hits zespołu Queen. Wszystko wydawało się okej, do czasu zorientowania się, iż platforma zdecydowała się usunąć z tracklisty jeden, zupełnie kultowy utwór. Mowa o Fat Bottomed Girls z albumu Jazz z 1978 roku, w którym pojawiają się takie frazy, jak: "Fat bottomed girls, you make the rockin' world go round" ; "She was such a naughty nanny. Big woman, you made a bad boy out of me". Decyzja ta spotkała się z dość skrajnym przyjęciem ze strony fanów zespołu - część mówi o cenzurze, inni zaś zwracają uwagę, iż po przemyśleniu sprawy, kompozycja ta, pod względem tekstowym, rzeczywiście nie do końca powinna być puszczana małym dzieciom.

Queen - najlepsze występy na żywo legendarnego zespołu / Eska Rock

Queen na stronie tylko dla dorosłych?

Teraz na całej sytuacji postanowiła skorzystać pewna platforma, która oferuje w swojej ofercie wachlarz usług, przeznaczonych tylko i wyłącznie dla osób dorosłych. Mowa o CamSoda, która zajmuje się prowadzeniem transmisji treści z kamerek - jej przedstawiciele zaproponowali zespołowi wykupienie pełnych praw do utworu do odtwarzania w transmisjach na żywo z kamerek! Zarząd CamSoda zaoferował formacji 69 (hehe) tysięcy dolarów, a swoją propozycję uzasadnił w specjalnym liście, skierowanym do żyjących członków Queen. Brian May i Roger Taylor nie odnieśli się jeszcze do tej oferty.

Szanowy Panie May i Panie Taylor,

Na początek powiem tak, Queen jest jednym z moich największych skarbów i nadal daje mi przyjemność. Nazywam się Daryn Parker, jestem wiceprezesem lidera branży rozrywki dla dorosłych i platformy kamer internetowych CamSoda. Jako fan rock'n'rolla i dużych tyłków, z żalem przyjęliśmy wiadomość, że Fat Bottomed Girls zostało usunięte z platformy do przesyłania strumieniowego. Aby zachować dziedzictwo Queen, zwłaszcza w przypadku Fat Bottomed Girls, oferujemy 69 000 dolarów za pełne prawa do utworu do odtwarzania w transmisjach na żywo z kamerek.

W CamSoda mocno wierzymy, że dziewczyny z dużymi pupami napędzają rockowy świat – tak jak wy wszyscy i Freddie wyraziliście to w piosence. Każdego dnia dziewczęta wszelkich kształtów i rozmiarów obnoszą się ze swoimi pośladkami przed tysiącami ludzi za pośrednictwem naszych pokazów przed kamerką internetową. Jeśli przyjmiecie tę ofertę, zintegrujemy utwór z całą naszą platformą. Na przykład, jeśli będziesz oglądać pokaz przed kamerką internetową i zdecydujesz się zostawić napiwek „niegrzecznej niani”, po prostu naciśniesz przycisk napiwku, a melodia zacznie grać. Lub kiedy klikniesz na naszą kategorię modeli „big booty”, usłyszysz serenadę tej ponadczasowej melodii.

Więc, "won’t you take us home tonight?". Chcielibyśmy nadal promować największe hity Queen i czujemy, że jest to idealna okazja, aby to zrobić. Bądźcie pewni, że Fat Bottomed Girls są u nas bezpieczne. Zadbamy o to, aby dziewczęce tyłki były zawsze cenne.

Proszę o jak najszybszy kontakt. Po ustaleniu szczegółów możemy przystąpić do pracy nad szczegółami umowy. Nie mogę się doczekać wiadomości od Was!

Pozdrawiam,

Daryn Parker, Wiceprezes CamSoda