Piotr Żyła śpiewa Queen i podbija serca Internautów! Śpiewać każdy może

i

Autor: Damian Klamka/East News/Materiały prasowe - fot. Peter Röshler Piotr Żyła podbija TikToka coverem Queen!

Piotr Żyła śpiewa Queen i podbija serca Internautów! "Śpiewać każdy może"

2023-10-09 11:17

Piotr Żyła podbił serca Polaków nie tylko jako wspaniały sportowiec, jeden z najlepszych rodzimych skoczków narciarskich, ale przede wszystkim człowiek o charakterystycznym poczuciu humoru i z ogromnym dystansem! To, jak wielkim udowodnił w sobotę, gdy udostępnił w swoich socialach wideo, na którym śpiewa, a przynajmniej próbuje to robić, wielki przebój Queen!

Piotr Żyła to jeden z najbardziej znanych i uznanych polskich skoczków narciarskich. Choć ma on zaledwie trzydzieści kilka lat, to równocześnie ma na swoim koncie ogromne sukcesy - Żyła jest zdobywcą siedmiu medali mistrzostw świata – dwóch złotych (2021 i 2023) i brązowego (2017) w konkursach indywidualnych oraz złotego (2017) i trzech brązowych (2013, 2015 i 2021) w konkursach drużynowych, wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski, w tym pięciokrotnym indywidualnym mistrzem.

Skoczek bardzo szybko zyskał także ogromną sympatię fanów, nie tylko sportu, ze względu na swoje poczucie humoru, słynne już rozmowy z dziennikarzami i wielki dystans. Żyła po raz kolejny udowodnił, że uwielbia się śmiać i wie co robić, by wzbudzić śmiech u innych!

Queen - najlepsze występy na żywo legendarnego zespołu / Eska Rock

Piotr Żyła na weekend, czyli niespodziewany cover Queen!

W miniony weekend skoczek wrzucił na swoje konto na TikToku zupełnie niespodziewane nagranie. Żyła występuje na nim z ogromnym boomboxem i mikrofonem i w pewnym momencie zaczyna śpiewać, i to nie byle co, gdyż jeden z przebojów zespołu Queen!

Wideo zostało zatytułowane w charakterystyczny dla sportowca sposób: "Weekęd zaczęty💪🏼😎Śpiewać każdy może jeden troche lepiej, a pieter troche gorzej🤣🎤🎼", po czym słyszymy, dość niekonwencjonalne, wykonanie kultowego Don't Stop Me Now. Filmik w ciągu zaledwie dwóch dni zdobył wyświetlenia w liczbie około 2 i pół miliona i stał się wiralem! Fani skoczka są zachwyceni jego dystansem do samego siebie i zgodnie twierdzą, że jest to coś, czego potrzebowali w ostatnim czasie! Zobacz głośne nagranie poniżej!