Peter Gabriel

i

Autor: mat. prasowe

Wiadomości

Peter Gabriel wyda swój koncert w najnowszej technologii. Całość ukaże się w maju

Już w maju na półki sklepowe trafi koncertowe wydawnictwo "Back to Front – Live in London" Petera Gabriela w wersji 4K Ultra High Definition Blu-ray.

Peter Gabriel na żywo z Londynu. Koncertowe wydawnictwo ukaże się w nowej wersji

W czerwcu 2014 roku na rynku ukazało się koncertowe wydawnictwo Petera Gabriela zatytułowane "Back to Front – Live in London". To zapis dwóch występów artysty w londyńskiej O2 Arenie, które odbyły się w 2013 roku z okazji 25-lecia wydania kultowego albumu "So", na którym znalazły się takie kompozycje, jak m.in. "Sledgehammer" czy "Don't Give Up". 

Teraz wspomniane wydawnictwo powróci na półki sklepowe i to nie w byle jakiej wersji. Bo mowa o nowoczesnej technologii 4K Ultra High Definition Blu-ray.

Muzycy zdemolowali garderobę. Kulisy pracy w Progresji! | Tak trzeba żyć #52 Eska Rock

Przypomnijmy, że daniem głównym jest tutaj, oczywiście, repertuar z krażka "So". Koncert Petera Gabriela uzupełniły jednak niedokończone, niewydane wcześniej bądź wymyślone na nowo kompozycje.

Gabrielowi na scenie towarzyszyli ci samy muzycy, z którymi koncertował w latach 1986/87, czyli gitarzysta David Rhodes, basista Tony Levin, perkusista Manu Katché, klawiszowiec David Sancious i wokalistki Jennie Abrahamson oraz Linnea Olsson.

Na "Back to Front" znajdziemy łącznie 21 utworów. Dostępny jest także bonus, który prezentuje kulisy pracy nad koncertami. To dokument "The Visual Approach". 

"Back to Front – Live in London" Petera Gabriela w wersji 4K Ultra High Definition Blu-ray na rynku pojawi się 10 maja. 

Wspominamy największe hity Genesis: