Ozzy Osbourne jako “Patient Number 9” oficjalnie zapowiada nowy album premierowym singlem - sprawdźcie też utrzymany w klimacie lat ‘90 teledysk [Wideo, data premiery, okładka, tracklista albumu]

i

Autor: Screen z YouTube/Ozzy Osbourne "Książę ciemności" powraca z nowym materiałem!

Ozzy Osbourne jako “Patient Number 9” oficjalnie zapowiada nowy album premierowym singlem - sprawdźcie też utrzymany w klimacie lat ‘90 teledysk [Wideo, data premiery, okładka, tracklista albumu]

2022-06-24 16:27

A więc jednak! Po kilku zmianach daty wydania zapowiadanego od dłuższego czasu albumu, “król ciemności” oficjalnie powraca z nowym wydawnictwem! W piątek 24 czerwca światło dzienne ujrzał singiel “Patient Number 9”, który zapowiada płytę pod tym samym tytułem. Do piosenki, w której gościnnie pojawia się legendarny gitarzysta Jeff Beck, powstał też teledysk. Już teraz obejrzyjcie wideo i sprawdźcie szczegóły albumu - kiedy się ukaże, ile znajdzie się na nim piosenek? Wszystkie te informacje znajdziecie poniżej.

Ostatnio u Ozzy’ego Osbourne’a dużo się działo. Muzyk już od kilku lat zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi, jednak w poniedziałek 13 czerwca przeszedł operację, którą jego żona, Sharon, określiła jako kluczową dla reszty jego życia. Zabieg się udał, a “książę ciemności” bardzo szybko powrócił do domu, gdzie wraca do formy. Wygląda na to, że rzeczywiście wszystko idzie ku dobrego, gdyż dokładnie dziesięć dni po operacji Ozzy wydał pierwszy singiel, zapowiadający jego najnowszy album! Znane są także szczegóły wydawnictwa.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Ozzy jako “Patient Number 9”!

Dokładnie w piątek 24 czerwca swoją premierę miał numer zatytułowany Patient Number 9 Ozzy wspominał o tym, że powstał taki utwór już jakiś czas temu i jak sam zdradził, mówi on o nim samym i jego żonie, Sharon Osbourne. Tekst piosenki odnosi się do pacjenta szpitala psychiatrycznego, który przebywa w placówce wbrew własnej woli i za wszelką cenę pragnie wrócić do domu. W piosence gościnnie pojawił się legendarny gitarzysta Jeff Beck, a to nie jedyny wspólny duet muzyków, który znajdzie się na nadchodzącym albumie. O godzinie 16:00 czasu polskiego swoją premierę miał również teledysk. Klip jest częściowo animowany i niemal natychmiast przywodzi na myśl wideo z lat ‘90.

Nadchodzi nowy album “księcia ciemności - data premiery, okładka, tracklista, goście

Wraz z wydaniem piosenki artysta oficjalnie zapowiedział, że już 9 września ukaże się jego trzynasty album studyjny - płyta została zatytułowana właśnie Patient Number 9. Znajdzie się na niej trzynaście piosenek, w tym aż dziesięć duetów, w których usłyszymy Jeffa Becka, Zakka Wylde’a, Mike’a McCready’ego, Tony’ego Iommi i Erica Claptona. Producentem albumu ponownie został Andrew Watt.