Ozzy Osbourne i Tony Iommi znowu razem! “Degradation Rules” to wspaniały hołd dla twórczości Black Sabbath

i

Autor: Screen z YouTube/Ozzy Osbourne Muzycy Black Sabbath ponownie połączyli siły

Ozzy Osbourne i Tony Iommi znowu razem! “Degradation Rules” to wspaniały hołd dla twórczości Black Sabbath

2022-07-22 11:18

Fani twórczości Ozzy’ego Osbourne i Black Sabbath czekali na ten numer, od kiedy muzyk oficjalnie zapowiedział premierę najnowszego albumu. “Książę ciemności” połączył siły z legendarnym Tonym Iommi, efektem czego został numer “Degradation Rules”! Kompozycja ta to prawdziwy hołd dla powstałego prawie 55 lat temu zespołu Black Sabbath.

O następcy wydanej w 2020 roku płyty Ordinary Man mówiło się już od dłuższego czasu. Według pierwszych zapowiedzi, kolejne wydawnictwo Ozzy’ego Osbourne’a miało się ukazać już w ubiegłym roku. Niestety, pandemia COVID-19 i problemy zdrowotne muzyka spowodowały, że na premierę przyszło nam trochę poczekać. “Książę ciemności” przeszedł ostatnio poważną operację i wraca już do zdrowia, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by wyczekiwane wydawnictwo ujrzało światło dzienne! Już w czerwcu Ozzy wydaniem singla Patient Number 9 oficjalnie zapowiedział premierę albumu pod tym samym tytułem! Znajdzie się na nim trzynaście piosenek, w tym aż dziesięć duetów, w których usłyszymy Jeffa Becka, Zakka Wylde’a, Mike’a McCready’ego, Tony’ego Iommi i Erica Claptona. Producentem płyty ponownie został Andrew Watt.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Ozzy Osbourne i Tony Iommi znowu razem! Posłuchaj “Degradation Rules” 

Jednym z gości, których będziemy mogli usłyszeć na Patient Number 9 jest Tony Iommi. Muzyk współtworzył, wraz z Ozzym, Billem Wardem i Geezerem Butlerem legendę heavy metalu - zespół Black Sabbath. Widmo twórczości tej formacji jest bardzo mocno obecne w drugim singlu, promującym nadchodzące wydawnictwo Ozzy’ego - został nim numer Degradation Rules z genialną partią gitary Tony’ego. Na płycie znajdzie się jeszcze jeden duet muzyków - mowa o kawałku No Escape From Now.