Ostrzeżenia i bany dla fanów Queen. Brian May odniósł się do sprawy

i

Autor: Materiały prasowe Brian May reaguje na skargi fanów

Ostrzeżenia i bany dla fanów Queen. Brian May odniósł się do sprawy

2023-12-19 11:33

W poniedziałek 18 grudnia w social mediach Briana Maya pojawił się interesujący wpis. Gitarzysta legendarnej grupy Queen postanowił zareagować i odnieść się do pewnych skarg i pretensji fanów. Muzyk odpowiedział rzeczowo i obiecał dalej przyglądać się dość nietypowej sprawie. Nie da się ukryć - jego postawa jest godna pochwały!

Brian May jest jednym z tych muzyków, którzy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z siły social mediów. Gitarzysta słynnej grupy Queen jest niezwykle aktywny, chociażby na swoich Instagramie, na którym regularnie zamieszcza zdjęcia i informuje fanów o swoich najnowszych projektach. Szczególną uwagę opinii publicznej zwrócił post, który May opublikował w poniedziałek 18 grudnia...

Queen - najlepsze występy na żywo legendarnego zespołu / Eska Rock

Brian May odpowiedział fanom!

Od kilku dni fani Queen piszą za pośrednictwem sieci, że publikowane przez nich w serwisie YouTube nagrania z różnych koncertów zespołu i Adama Lamberta są zdejmowane, a ich konta blokowane przez sam YouTube i wytwórnię Universal, co nigdy wcześniej nie miało miejsca. To właśnie do tych głosów postanowił odnieść się May.

Gitarzysta zamieścił na swoim Instagramie screen jednej z takich wiadomości i zamieścił obszerny wpis. Brian zapewnia, że obserwuje całą sytuację od kilku dni i jest zaniepokojony tym, co widzi. Artysta dodaje, że inicjatywa na tego typu reakcje nie wyszła od zespołu i jest on w trakcie ustalania, kto ponosi za to winę. Wiadomo, że we wszystkim chodzi o kwestię praw autorskich, w związku z czym May zaapelował o zachowanie środków ostrożności. Fani w komentarzach nie kryli zaskoczenia i dużej wdzięczności za to, że artysta zwrócił uwagę na ich skargi i postanowił zainterweniować w sprawie.

Queen - jak dobrze znasz historię legendarnego zespołu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W ramach prac nad jakim albumem został nagrany najnowszy singiel grupy, "Face It Alone"?
Listen on Spreaker.