Ilustracja do artykułu

i

Autor: Screen z filmu/ fot. youtube.com/watch?v=DedaEVIbTkY

Ostatnie zdjęcie Freddiego Mercury'ego. Tak wokalista wyglądał przed śmiercią?

2021-11-24 7:44

Postać Freddiego Mercury'ego do dzisiaj zastanawia i fascynuje wiele osób, które uważają wokalistę Queen za ostatniego, prawdziwego artystę. W sieci powrócił temat ostatniego zdjęcia muzyka, które wykonał jego partner Jim Hutton.

Postać Freddiego Mercury'ego nadal jest bardzo żywa w pamięci wielu fanów. Oczywiście, po premierze filmu 'Bohemian Rhapsody', temat Queen i Freddiego powrócił ze zdwojoną siłą, dzięki czemu, w sieci pojawia się coraz więcej publikacji na temat zespołu i nie tylko. W sieci ponownie pojawiło się prawdopodobnie ostatnie zdjęcie wokalisty.

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Ostatnie zdjęcie Freddiego Mercury'ego. Czy tak artysta wyglądał przed śmiercią?

Temat zdjęcia powrócił przy okazji specjalnej edycji książki 'Somebody To Love', w której pojawia się wiele wspomnień na temat wokalisty. Jednym z nich jest zdjęcie, które pojawiało się wielokrotnie, jednak teraz zostało przypomniane. To prawdopodobnie jedna z ostatnich fotografii wokalisty, która została wykonana przez Jima Huttona, który był wieloletnim partnerem artysty. Na zdjęciu widzimy Mercury'ego w ogrodzie i z jego kotem Oscarem:

Wspomina się, że to prawdopodobnie nie jedyne zdjęcie tuż przed śmiercią, jednak dużo fotografii nie zostało jak dotąd ujawnionych.